З колядками та щедрівками зустріли Маланку на Бериславщині

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.З Різдва до Водохреща продовжуються веселі зимові святкові дні. Проте, їх кульмінацією завжди було свято Маланки. У дні, коли зимове Сонце починає поволі повертати на весну, люди радо зустрічають прихід Нового року. Це свято спрямоване на те, щоб прихилити щедрого Бога дати добрий урожай, гарний приплід, достаток.

Відроджуючи українські звичаї та традиції, 13 січня 2019 року, біля головної ялинки міста відбулось велике яскраве театралізоване дійство на народний лад “Щедрий вечір добрим людям”, на яке зібралося безліч жителів Бериславщини.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Колективи районного Будинку культури, Бериславської дитячої музичної школи, Високівського та Львівського сільських Будинків культури співали українські народні пісні, колядували та щедрували, з почестями проводжаючи Старий рік. Присутні із задоволенням брали участь у майстер-класах з українського танцю,  конкурсах та народних розвагах.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш привітала Бериславців зі святом, побажала доброго здоров’я та здійснення всіх новорічних бажань!

Усі колективи своєю колядою просили у небес всього найкращого, бажали всім присутнім щастя, любові і достатку один одному та благополуччя для нашої України.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.