Подарунки прикордонникам

        Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні, в переддень Різдва Христового,  Ірина Дробиш, перший заступник голови районної державної адміністрації  спільно з працівниками відділу культури завітали до наших військовослужбовців - прикордонників, що проходять службу на території  Херсонщини, із солодощами, фруктами та відповідними продуктами, щоб підтримати  бійців. Ірина Дробиш привітала хлопців із прийдешніми святами та побажала військовим незламності духу, патріотизму, спокійного несення служби, міцного здоров’я, затишку, благополуччя, щоб над Україною було мирне небо та щасливого Різдва.

Районна державна адміністрація вдячна за підтримку депутату Верховної Ради України VII скликання Миколі Дмитруку, депутатам обласної ради Віктору Деркачу та Ігорю Йосипенку, депутату Бериславської міської ради Гамлету Овсепяну.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.