Піднесений настрій, драйвова музика, щирі побажання лунали у Новорічну ніч на головній площі міста

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Новорічні свята завжди наповнені яскравими, барвистими миттєвостями. Кожен з нас в ці дні, незалежно від віку, загадує бажання і вірить, що вони обов'язково здійсняться.

Хоч снігу у новорічну ніч так і не дочекалися, але драйвовий настрій та шалена енергетика  панували біля головної ялинки міста, де напередодні нового року бериславці зібралися разом на театралізоване дійство «Новорічний драйв від Діда Мороза та Снігуроньки». Ð¡Ð²Ñ–тлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Цьогоріч свято вийшло креативним, неординарним та веселим. Яскрава новорічна програма, підготовлена працівниками районного Будинку культури, подарувала присутнім чимало позитивних емоцій. Найщиріші побажання, пісні, веселі жарти і танці не дозволяли нудьгувати та зарядили позитивом на весь 2019 рік всіх мешканців міста. Глядачі брали активну участь в інтерактивних іграх, танцювали та водили хороводи навколо красуні-ялинки. На площі панував гарний настрій, а усі присутні отримали позитивний заряд енергії.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду та впевненість у майбутньому. Зичимо  міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

З Новим Роком! З Новим щастям!

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.