Подання податкової звітності в електронному вигляді

Сьогодні складно уявити життя без сучасних інформаційних технологій. Завдяки їм комфортними стають не лише звичні речі, а й наш побут, покращуються умови роботи. Подання звітності в електронному вигляді на сьогодні є дуже актуальним питанням. Багато людей й досі остерігаються новітніх комп'ютерних технологій, вважаючи, що це складний процес, до якого ще потрібно звикнути і в якому потрібно розібратися. 

Бериславське управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує платникам податків, що подання податкової звітності в електронному вигляді передбачено Податковим кодексом України за умови отримання засобів електронного цифрового підпису у акредитованих центрах сертифікації ключів та укладення з органом державної податкової служби за місцем реєстрації договору про визнання електронних документів.

Податкова звітність, яка подана в електронному вигляді, надійно зашифрована та гарантовано захищена від несанкціонованих переглядів та втручань, окрім того має безліч переваг, таких як: економія робочого часу і уникнення черг при поданні звітності, арифметичний контроль за показниками декларації, безпаперова технологія подання звітності та оперативне відстеження змін до її форм, і головне те, що є можливість  подавати звітність, не виходячи зі свого офісу. 

Звертаємо увагу, щоб  подати платнику податків податкову звітність в електронному вигляді необхідно отримати в будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів посилені сертифікати відкритих ключів посадових осіб підприємства та печатки. Підприємець може обмежитись одним ключем ЕЦП.  Крім того, у контролюючому органі за місцем реєстрації або на офіційному веб-сайті ДФС України чи регіонального органу ДФС, слід отримати текст примірного договору про визнання електронних документів та безкоштовне спеціалізоване програмне забезпечення.

Інформація на офіційному веб-порталі ДФС України (www.sfs.gov.ua) знаходиться в рубриці Головна/Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність.

Для отримання електронних довірчих послуг у Херсонській області необхідно звертатися до одного з пунктів обслуговування за адресою: м. Херсон , вул. І. Кулика, буд. 143а, приміщення ЦОП та м. Нова Каховка , вул. Горького, буд. 11а.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.