Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні, 17 грудня 2018 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Гомона, відбулось засідання колегії районної державної адміністрації за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ірини Дробиш, голови районної ради Володимира Коновалова, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ району та міського голови.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Про оновлений проект районного бюджету на 2019 рік та прогноз районного бюджету на 2020-2021 роки та про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Литвинова. 
Щодо оновленого проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району на 2019 рік слухали начальника управління економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Лілію Северіну. 
По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні колегії, прийнято відповідні рішення.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.