Ірина Дробиш провела апаратну нараду

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.17 грудня 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш провела апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. 


На початку наради Ірина Дробиш підвела підсумки засідання Ради регіонального розвитку Бериславського району та зазначила, що проведення Ради увійде у традицію і буде проходити кожного року задля стимулювання розвитку соціально-економічного потенціалу району. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Окрім цього, на апаратній нараді розглянуто й ряд інших питань, зокрема: про підготовку до сесії районної ради, перевірку програми соціально-економічного розвитку району на 2019 рік, початок проведення передноворічних заходів та забезпечення правопорядку і пожежної безпеки в місцях масового скупчення людей під час цих заходів тощо.
Підводячи підсумки наради, перший заступник надала ряд доручень керівникам служб району.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.