Триває Всеукраїнський тиждень права

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.11 грудня 2018 року, інтегратор Бериславського Місцевого центру з надання БВПД Катерина Кравчук спільно з працівником районного відділу філії Державної установи “Центр пробації” в Херсонській області Юрієм Цапко та служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяною Савенко проведено правову бесіду на тему: “Булінг – це насильство” для неповнолітньої особи, засудженої до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.
У ході заходу Катерина Кравчук ознайомила присутніх з поняттям та видами “бyлінгу”, окреслила основний алгоритм дій у таких ситуаціях, та надала детальну інформацію про те, до кого звернутися за допомогою та як захистити себе від будь-якого насильства. Також було наголошено про несення відповідальності неповнолітніх з 14 та 16 років за вчинення насильницьких дій.
Цього ж дня, інтегратор Місцевого центру спільно з бібліотекарями Бериславської районної центральної бібліотеки Іриною Сухіною та Інною Мєзенцевою познайомили присутніх з XV Мандрівним міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA “Обираю: діяти” та пояснили, що це – серія короткометражних фільмів про правозахисників.
Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Після перегляду стрічок інтегратор провела бесіду на тему: “Ми проти булінгу!” для учнів Бериславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Катерина Кравчук ознайомила школярів з поняттям “насилля”, “булінг”, “кібербулінг”, розповіла про види булінгу, наслідки цього явища, роз’яснила хто є агресором та жертвою цькування.
Інтегратор Місцевого центру наголосила, що із внесеними законодавчими змінами, право на всі види безоплатної вторинної правової допомоги отримали й особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також всі діти.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.