Здобутки району у децентралізації та розвитку громад та місцевого самоврядування оцінено на рівні області

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями.

Сьогодні, у Херсонському академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша відбувся урочистий захід, присвячений Дню місцевого самоврядування. Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації відзначено першого заступника голови райдержадміністрації, депутата районної ради Ірину Дробиш за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціально-економічного розвитку громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Також, Почесними грамотами голови обласної державної адміністрації нагороджено Олександра Шокурова, Новорайського сільського голову та Віктора Долю, Шляхівського сільського голову.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Завдяки таким керівникам здобутки району у децентралізації та розвитку громад і місцевого самоврядування оцінено на рівні області!!!

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.