Управлінням соціального захисту населення проведено засідання комісії та робочої групи

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.04 грудня 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ірини Дробиш відбулось засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Бериславського району, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин,  за рахунок коштів районного бюджету.

На ці цілі у 2018 році надано 207,0 тис. грн, в порівнянні з минулим роком збільшення становить 67,0 тис. грн, або  47,9%. На засіданні було розглянуто 66 заяв жителів району. Рішенням комісії 38 громадянам призначено матеріальну допомогу в сумі 67,0  тис. грн. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Бериславська районна державна адміністрація.

 На засіданні робочої групи з питань організації соціального забезпечення мешканців Бериславського району, які брали безпосередньо участь в антитерористичній операції, в забезпеченні її проведення і захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України 9 учасникам бойових дій виділено одноразову матеріальну допомогу в розмірі 2000 грн кожному. Всього за рік подібну допомогу отримали 38 чоловік.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.