Проведена тематична літературна композиція, присвячена 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.29 листопада 2018 року, в районному Будинку культури, студентами спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Херсонського училища культури підготовлена та проведена тематична літературна композиція «Той голод має власний голос, і ми тим голосом живі…», присвячена 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл міста та студентів КВНЗ «Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф. Беньковського» Херсонської обласної ради.
 
У ході заходу були відтворені кадри з життя українців років голодомору та висвітлене все лихоліття голоду, який призвів до глибоких змін в свідомості людей та інстинктів тваринного виживання. Літературна композиція не залишила байдужим і вразила до глибини душі кожного глядача в залі. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Хай же пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на рідній землі. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Висловлюємо подяку керівництву та студентам Херсонського училища культури за організацію патріотичного заходу для учнівської та студентської молоді Бериславщини.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.