Зупинимо насильство разом!

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.26 листопада, з нагоди Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок, у рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували та провели заходи: вуличну акцію на тему “СТОП – насильству над жінками та дівчатами!” та навчання для жінок і дівчат прийомам самооборони. У якості тренера запросили представника Бериславського відділу поліції ГУНП в Хероснькій області.

Організатори заходів поставили собі за мету формувати у населення нетерпиме ставлення до такого суспільно негативного явища як насильство та донести до кожного важливість розуміння цієї проблеми.

У ході проведення акції бериславці отримували консультації щодо дій у випадках потрапляння у ситуації із застосуванням фізичного насильства, контакти установ, що надають допомогу, інформаційні листівки та буклети.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Під час навчання прийомам самооборони працівники Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та учениці школи дізналися про найпростіші прийоми самооборони та мали змогу їх закріпити у ході відтворення.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.