Свято до Дня працівника соціальної сфери України

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні відбувся концерт з нагоди Дня працівника соціальної сфери. На Бериславщині це свято відзначають працівники управління соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування, центру зайнятості, Пенсійного фонду, Фонду соціального страхування, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
З вітальними словами до всіх присутніх звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш та голова районної ради Володимир Коновалов. 
Ірина Дробиш у своєму виступі зазначила, що це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби, адже ця праця сповнена гуманізму, милосердя та тепла! Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у складні життєві ситуації, саме працівники соціальної сфери роблять вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Перший заступник побажала присутнім подальших успіхів у праці, вдалих починань, міцного здоров’я та впевненості у майбутньому!Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
За сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток соціальної служби району та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Почесними грамотами голови районної державної адміністрації відзначені кращі фахівці соціальної сфери. Зі святковою концертною програмою перед присутніми виступали працівники районного Будинку культури та закладів освіти району.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.