Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Гомона відбулося засідання колегії райдержадміністрації. 

У роботі засідання взяли участь члени колегії районної державної адміністрації, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, представники засобів масової інформації, керівники установ та організацій, підприємств району, міський та сільські голови. 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ірина Литвинова доповіла про підсумки роботи місцевих органів влади щодо забезпечення виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2018  року. Доповідачем було зазначено, що із запланованих джерел, що надходять до загального фонду місцевих бюджетів, виконання забезпечено по всім джерелам надходжень.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Щодо стану виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району за підсумками 9 місяців 2018 року доповіла начальник управління економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації Лілія Северіна, яка висвітлила показники виконання програми агропромисловим та промисловим комплексами; інвестиційні можливості району та їх реалізацію в поточному році; результати роздрібного товарообороту підприємств-юридичних осіб по району.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Про хід виконання районної програми соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім`ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки присутніх проінформувала начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Інна Іванова. Також по 8 питаннях порядку денного були прийняті протокольні рішення.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Підсумовуючи розглянуті питання, Олександр Гомон висловив побажання покращити роботу та взаємодію між установами, організаціями району, селищною та сільськими радами, задля підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.