Відбулося засідання спостережної комісії

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.26 жовтня 2018 року відбулося засідання спостережної комісії  районної державної адміністрації.

У ході засідання розглянули питання про взаємодію Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із спеціалістами Бериславського РВ з питань пробації Південного МУ з ПВКП та пробації Міністерства юстиції; про заходи соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.

Також на розгляд комісії виносилося питання про ведення внутрішньо шкільного обліку правопорушників у   закладах загальної середньої освіти району та проведення виховної роботи в ДНЗ “Бериславський професійний аграрний ліцей”.

Було прийнято рішення, з метою запобігання  випадків злочинності, про розміщення у районній газеті “Маяк”  статті профілактичного змісту щодо вчинення домашнього та гендерно  зумовленого насильства.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.