Відбулося чергове засідання постійної районної комісії по розгляду, вирішенню та врегулюванню земельних відносин

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.17 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання постійної районної комісії по розгляду, вирішенню та врегулюванню земельних відносин.
У ході роботи комісії були розглянуті питання наступного змісту: про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного між Бериславською районною державною адміністрацією та суб’єктами господарювання; про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок. Також було розглянуто заяву про продовження дії договору оренди земельної ділянки.
За результатами розгляду даних питань членами комісії були прийняті відповідні рішення.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.