Відбулося робоче засідання головних лікарів центральних районних лікарень, що входять до Бериславського госпітального округу

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Нещодавно відбулося робоче засідання під керівництвом головного лікаря комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня” Север‘яна Кардави за участю головних лікарів Великоолександрівської Лідії Мигай, Нововоронцовської Станіслава Савіна та Високопільської Павла Литвина центральних районних лікарень, що входять до складу Бериславського госпітального округу.

На засіданні розглядали питання кадрового забезпечення, матеріально - технічного забезпечення медичних закладів госпітального округу. Одним із основних питань робочого засідання було розроблення Планів розвитку медичних закладів Бериславського госпітального округу, розроблення маршрутів пацієнта, з урахуванням мережі центрів первинної медико - санітарної допомоги та існуючої інфраструктури. Значну увагу було приділено питанню тісної співпраці з органами місцевого самоврядування районних центрів та об’єднаних територіальних громад.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.       

У ході зустрічі визначено завдання щодо розроблення та затвердження Планів розвитку медичних закладів на місцевих рівнях. Наступна зустріч запланована на вересень 2018 року для узагальнення Плану розвитку Бериславського госпітального округу.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.