«Будемо вчити молодих, прогресивних архітекторів, які займатимуться розвитком нашої області», – Андрій Гордєєв

«Будемо вчити молодих, прогресивних архітекторів, які займатимуться розвитком нашої області», – Андрій Гордєєв

Про це голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв повідомив 4 червня під прес-конференції, яка відбулася з нагоди відкриття нових спеціальностей у херсонських вищих навчальних закладах і старту вступної кампанії для абітурієнтів з АР Криму.

Зокрема, нещодавно Міністерство освіти та науки України погодило надати Херсонському аграрному університету ліцензію на освітню діяльність з підготовки фахівців за рівнем бакалавра за двома спеціальностями «Архітектура та будівництво» та «Архітектура та містобудування». Ліцензійний обсяг– 50 осіб, планується набрати 2 групи студентів на 1 курс навчання рівня «бакалавр».

«На Херсонщині відбуваєтся активне будівництво ЦНАПів. Раніше ми залучали спеціалістів з Києва для реалізації таких проектів, адже у нас не було кваліфікованих архітекторів із сучасними поглядами. Відкриття цієї спеціальності дозволить вирішити цю кризу, а також кадрове питання із забезпечення області архітекторами. Будемо вчити молодих, прогресивних архітекторів, які займатимуться розвитком нашої області», – зауважив очільник області Андрій Гордєєв.

«Відкриття спеціальності «архітектура та містобудування» на базі Херсонського державного аграрного університету є логічним продовженням тих існуючих спеціальностей, які вже існують у виші. Навчальний процес здійснюватимуть висококваліфіковані спеціалісти: єдині на Херсонщині 2 кандидати архітектури, кандидат мистецтв, також будуть залучені доктори архітектури з Одеської державної академії будівництва та архітектури, кафедру очолює заслужений винахідник України, професор Мечислав Чеканович», - розповів ректор Херсонського державного аграрного університету Юрій Кирилов.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.