“Клич друзів - граймо разом”

29 травня  в м. Бериславі урочисто відкрили новий спортивний майданчик. Бериславська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 стала переможницею конкурсу “Клич друзів - граймо разом”. Участь у конкурсі ініціювали вчителі, батьки і самі діти. Критеріями, за якими визначали переможців, були: кількість людей, які підтримали школу, переконливість та обґрунтування претендентами необхідності спортивного обладнання саме для цієї школи, прагнення громади вести здоровий та активний спосіб життя і готовність адміністрації школи та місцевого населення брати на себе відповідальність за стан школи та пришкільної території. Значну роль відіграла активність людей у соціальних мережах, які своїми публікаціями закликали друзів проголосувати за школу.

Проект реалізується за рахунок ресурсів  Фонду та гранту Фундації Coca-Cola на основі спільних цінностей: підтримка молоді й освіти; розвиток місцевих громад, благодійність і суспільна відповідальність. Проект Клич друзів - граймо разом” заснований благодійною організацією KlitschkoFoundationу 2005 році і реалізується вже 13 років поспіль. Учасниками проекту є загальноосвітні школи України. Цьогоріч на встановлення спортивних майданчиків на онлайн-портал Фонду my.klitschkofoundation.org надійшло 6973 заявок з усіх регіонів України. У 2018 році Klitschko Foundation визначив 10 шкіл-переможниць проекту. Кількість спортивних майданчиків, які вже встановлено на подвір’ях шкіл, сягла 201. Усі вони відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном. Вартість одного такого майданчика – 120 870 грн. Організаторами були проведені конкурси, естафети та нагородження дітей.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.