«Університет третього віку» в Бургунці

     Ð¡Ð²Ñ–тлина від Бериславська районна державна адміністрація.  24 травня 2018 року вперше люди похилого віку Бургунської сільської ради зустрічали «Університет третього віку», який діє при комунальному закладі Бериславської районної ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

   Лектор Віра Маринко розкрила поняття сім’ї, сімейних стосунків, ставлення дітей до старшого покоління у родинах, спираючись на досвід власного життя. Твори відомих поетів були підтвердженням її поглядів.

    Традиції сім’ї - один із способів зміцнення родинних стосунків. Тему пов’язану з  обрядами   Зеленої неділі, святкуванням Святої Трійці висвітлила завідувач відділення денного перебування Людмила Радченко. Присутні долучилися до проведення обряду, а саме: прикрашання березових гілочок.

     На питання активної тривалості життя звернула увагу практичний психолог територіального центру Маргарита Гришко. Вона зауважила, що вікові зміни, які виникають у такому віці, пов’язані з послабленням здатності до адаптації. А також запропонувала практичні поради, дотримуючись яких можна жити довго і щасливо.

     Висвітлюючи тему: «Зроби свій вибір на користь здоров’я», інструктор з трудової адаптації Наталія Литвиненко розповіла про причини  виникнення таких захворювань як інсульт та інфаркт. А також назвала   профілактичні заходи та способи їх лікування, надала корисні поради і відповіла на численні запитання присутніх.

     Завдяки довірі та відвертості у спілкуванні всіх учасників заходу на занятті була створена невимушена та доброзичлива атмосфера.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.