Кожен день ти крокуєш в майбутнє своє!

18 травня 2018р. учням 9 класу Бериславської загальноосвітньої школи № 3 допомогали з вибором майбутньої професії працівники дитячої бібліотеки та фахівець районного центру зайнятості. 
Бібліотекар Оксана Соценко розповіла дев’ятикласникам про навчальні заклади нашого міста, познайомила з основними кроками правильного вибору майбутньої професії та нагадала, які іспити чекають на абітурієнтів при виборі тієї чи іншої спеціальності. Уляна Вовк ознайомила дітей із поняттям “ринок праці”, розповіла про професії, які користуються найбільшим попитом у роботодавців. Діти отримали інформацію про діяльність служби зайнятості та її послуги. А також провела екскурсію по районному центру зайнятості, ознайомила учнів з просторовими секторами та інформаційними кутками. Юнаки та дівчата зацікавилися папками з описом професій, переліком навчальних закладів, можливістю перегляду актуальних вакансій за допомогою тач-скрину та просмотром відео-роликів про професії. На всі запитання школярі отримали вичерпні відповіді. Учасники заходу отримали задоволення від спілкування під час зустрічі.

Фото Бериславська районна державна адміністрація.

Фото Бериславська районна державна адміністрація.

Фото Бериславська районна державна адміністрація.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.