Проведено чергову щотижневу апаратну нараду

Фото Бериславська районна державна адміністрація.Перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш провела чергову щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, підприємств та організацій району. На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Основна увага на апаратній нараді буда закцентована на виконанні бюджету району та рейтингових показників Також, серед питань, які розглядалися в ході наради, - проведення призову у ряди Збройних Сил України, виконанні програми “Електронна медицина”,підготовка до оздоровлення дітей влітку. Крім того, Ірина Анатоліївна акцентувала увагу на проведені належної роботи з оформлення та призначення субсидій, належної роботи консультаційного “мобільного офісу” Порушувалось питання про підготовку до проведення ЗНО та Дня захисту дітей.
На завершення наради Ірина Дробиш звернула увагу присутніх на тому, що перед кожним трудовим колективом стоять конкретні завдання та повноваження, що покладені на них відповідно до чинного законодавства, які потрібно виконувати якісно та в оптимальні терміни. 
По завершенню апаратної наради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району

Фото Бериславська районна державна адміністрація.

Фото Бериславська районна державна адміністрація.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.