Бериславські прийомні родини допомогли дітям, залишеним без батьківського піклування

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Надати фінансову допомогу та оплатити борг у понад 3 тис. грн за електроенергію дітям, яких покинули рідні батьки, сьогодні вирішили прийомні родини та дитячі будинки сімейного типу Бериславського району, які зібралися на засідання “круглого столу” для обговорення питань соціального та правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

До заходу, організованого Бериславським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, долучилися спеціалісти управління соціального захисту населення та служби у справах дітей районної державної адміністрації

Питання, що розглядалися на засіданні “круглого столу” були обрані не випадково. Напередодні літнього періоду як ніколи стає актуальним оздоровлення та дозвілля дітей.

Окрім того, в умовах проведення медичної реформи, дуже важливо вчасно і організовано підійти до підписання декларації з обраними лікарями.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Під час спілкування у формі відкритого діалогу організатори заходу та запрошені вирішили багато нагальних та болючих питань, склали план на наступні два місяці та запропонували здійснити колективну поїздку до історико- розважального комплексу “Зелені хутори Таврії”.

На цій позитивній ноті було завершено чергову зустріч прийомних батьків та батьків-вихователів із представниками соціальних служб району.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.