Підведено підсумки реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в регіонах України

Підведено підсумки реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в регіонах України20 квітня у м. Миколаїв за ініціативи Аналітичного центру ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» відбувся семінар-нарада щодо підсумків реалізації у 2017 році виконання Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства та підтримки Адміністрації Президента України. У заході взяли участь представники Херсонської, Одеської та Миколаївської обласних державних адміністрацій та інститутів громадянського суспільства.

Заступник голови асоціації сприяння самоорганізації населення Крупник Андрій поінформував присутніх про хід реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства.

За підсумками аналізу 25 регіональних програм сприяння розвитку громадянського суспільства, Херсонщина зайняла третє місце, пропустивши вперед тільки Дніпропетровську та Сумську області.

Високу оцінку отримала діяльність Херсонської координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства, особливо було відзначено відкритість її роботи та системність засідань (перше місце).

Загалом, як було відзначено експертами, що реалізація Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Херсонської області знаходиться на належному рівні, та сприятиме залучення інститутів громадянського суспільства та громадськість до реалізації та формування в області державної політики.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.