Триває підготовка до початку літнього періоду оздоровлення та відпочинку 2018 року

Триває підготовка до початку літнього періоду оздоровлення та відпочинку 2018 рокуНа сьогодні в області функціонує 32 заклади літнього оздоровлення і відпочинку населення. В літній період поточного року планують надавати послуги з оздоровлення дітей за бюджетні кошти наступні позаміські заклади оздоровлення та відпочинку: ДОТ ім. Ю.І. Гагаріна», «Бригантина», «Прибрежний», «Сонячний», «Крилатий», ДЗСТ «Чайка» у Скадовському районі, «Орльонок», «Дніпро», «ДОТ ім. Іллі Кулика» у Генічеському районі, «Орльонок» у Великоолександрівському районі, «Старт» у Бериславському районі та «ДОТ ім. І.Бережного» у Нововоронцовському районі.

Як наголошує директор Департаменту освіти, науки та молоді Євген Криницький, на даний час актуальним є питання підвищення безпеки користування водними об'єктами під час функціонування позашкільних таборів.
Саме тому перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Херсонській області Олександр Рудницький запропонував створити комісію з метою доведення вимог безпечного користування водними об'єктами та приведення у готовність інфраструктури для літнього оздоровлення і відпочинку населення, включивши до неї представників Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ).
Крім того, Головне управління ДСНС в області направить до Департаменту освіти, науки та молоді ОДА порядок організації відпочинку дітей на водних об'єктах, а також перелік місць (пляжів), відпочинок на яких не заборонений.
Заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан впевнений:
«Перевірка всіх закладів оздоровлення та відпочинку, які фінансуються за бюджетні кошти, просто необхідна, адже обласна влада несе відповідальність за якість послуг, які надаються людям у них. ДАБІ має перевірити заклади на справність системи водопостачання, ДСНС – провести обстеження пляжів, введених в експлуатацію у курортний сезон відповідними паспортами, а Департаменту освіти, науки та молоді ОДА – провести наради на базі кожного загальноосвітнього закладу області стосовно порядку організації відпочинку дітей на водних об'єктах, а також довести перелік місць (пляжів), відпочинок на яких не заборонений».

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.