Ірина Дробиш провела чергову апаратну нараду

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.16 квітня 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш провела чергову апаратну нараду за участі керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Юшко, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району. 

Значну увагу під час наради було приділено питанням готовності району до відкриття туристичного сезону на Херсонщині, яке відбудеться 30 квітня на Кам’янській Січі у с. Республіканець
Про підготовку до ЗНО, стан харчування та оздоровлення дітей поінформувала присутніх начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталя Стаднік. Військовий комісар Олександр Пантюхін поінформував присутніх про проведену роботу районного військового комісаріату щодо виконання плану по відбору громадян на військову службу.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Також, у ході наради проведено аналіз діяльності відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності. По завершенню апаратної наради Іриною Дробиш було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.