Здійснено виїзний прийом громадян за місцем проживання “мобільним соціальним офісом” до Ольгівської та Бургунської сільських рад

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.12 квітня 2018 року було здійснено виїзний прийом громадян за місцем проживання “мобільним соціальним офісом” до Ольгівської та Бургунської сільських рад у складі представників структурних підрозділів районної державної адміністрації: управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Бериславського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Херсонській області, Бериславського районного центру зайнятості.

Проведено прийом та роз’яснювальну роботу громадянам з питань отримання субсидій, нарахування державних допомог, а також інших виплат, гарантованих державою та прийнято заяви щодо оформлення житлових субсидій та з питань нарахування державних допомог.
У ході роботи, завдяки взаємодії з представниками органів місцевого самоврядування, проведено раннє виявлення 3 вразливих сімей, в яких проживає 6 дітей.
Фахівцями відвідано 11 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, у яких проживають 27 дітей. З метою перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини в одній сім’ї проведено огляд житлово-побутових умов проживання дітей та встановлено, що кошти використовуються за призначенням.
Здійснено перевірку правовиховної роботи в Ольгівській та Бургунській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів. Учням 7-9 класів прочитано лекції на теми “Закон в моєму житті”, “Юридична відповідальність неповнолітніх” та проведено бесіди із дітьми, схильними до девіантних вчинків .
Начальником відділу взаємодії з роботодавцями Бериславського районного центру зайнятості було відвідано і надано консультації з питань зайнятості населення 8 роботодавцям (ПрАТ “Бургунське”, КП “Байкал”, КП “Скіф”, ФОП Ревуцька Л.В., ФОП Бондаренко Н.Г.).

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.