Відбулась культурно-мистецька акція “Писанковий сад”

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Через декілька днів українці відзначають найбільше християнське свято – Великдень або Пасха – день Воскресіння Ісуса Христа. Традиційно для українських родин це свято – сімейне, тому і готується кожна господиня до цього дня по особливому, стараючись здивувати та порадувати свою родину.

05 квітня 2018 року працівники культури Бериславського району взяли участь у культурно-мистецькій акції “Писанковий сад”, яка проходила у місті Херсоні. З самого ранку у сквері відчувалася святкова атмосфера. Кожному району-учаснику надали можливість прикрасити “персональне” дерево за власним бажанням стрічками, писанками, крашанками, квітами, пташками, стрічками, виробами декоративно-ужиткового мистецтва.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

“Персональне” дерево Бериславського району прикрашали майстрині декоративно-ужиткового мистецтва Новокаїрського та Ольгівського сільського Будинку культури, а також представили виставку своїх робіт – це і вишиті ікони, Великодні рушники, серветки, сувенірні писанки та Великодні кошики, обереги для дому та родини.

У концертній культурно-просвітницьків програмі взяв участь вокальний ансамбль “Криниченька” Ольгівського сільського Будинку культури, (кер. Анатолій Гандзюк).

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.