У райдержадміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Гомона, 02 квітня 2018 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Ірини Дробиш, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району.

У ході проведення наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень. Також підіймалися питання стосовно звіту голови райдержадміністрації, взято до уваги запитання депутатів районної ради та надано доручення керівникам структурних підрозділів щодо їх виконання. 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Начальник фінансового управління, доповіла, що районний бюджет за квітень виконано, кредиторська заборгованість відсутня. Заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту підкреслив, що у загальноосвітніх навчальних закладах району з 02 квітня розпочалися весняні канікули. Щодо фінансування житлових субсидій та пільг проінформувала присутніх начальник управління соціального захисту населення. Головний лікар комунального закладу “Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” доповів про хід впровадження медичної реформи на території району. 

По завершенню апаратної наради голова райдержадміністрації та перший заступник голови райдержадміністрації надали відповідні доручення.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.