Весняний призов на строкову військову службу 2018 року

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року  №33/2018  “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році”, наказу військового комісара Бериславського районного військового комісаріату від 06.03.2018 року № 26 “Про проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу в квітні – травні 2018 року”. На строкову військову службу призиваються громадяни України чоловічої статі, придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27 річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Призовники, яким надійшла повістка районного (міського) військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці.

У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці за адресою: м. Берислав вул. Успенська 1 в десятиденний термін з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

Керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності на вимогу військових комісаріатів забезпечують своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до Бериславського районного військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

Довідково:

    -  підпунктом 8 пункту 7 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року “Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності”,  введеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року №744, МО України разом із НГУ, ДССТ визначено вжити заходи щодо унеможливлення залучення військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях

- керівником держави, Урядом та Збройними Силами забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:

  • При призові їм виплачується грошова допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року (у 2018 році це 3,5 тис. гривень);
  • При звільненні в запас їм виплачується вихідна грошова допомога у розмірі 8-ми посадових окладів (від 1232 – до 1960 грн. залежно від в/звання і посади).
  • За ними зберігається робоче місце та середній заробіток особам, за умови офіційного працевлаштування до призову.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.