БЕРИСЛАВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР Головного Управління ДСНС України у Херсонській області ЗАСТЕРІГАЄ

Картинки по запросу місячник пожежної безпеки у житлі фотоНа Херсонщині, у період з 01 по 30 листопада 2017 року проводиться місячник пожежної безпеки у житлі. 
Ситуація в районі з пожежами залишається складною. За десять місяців 2017 року на території району зареєстровано 98 пожеж в наслідок яких загинуло чотири людини. Загальні збитки від пожеж склали 3 міл.523тис. 455грн.
Значна кількість пожеж сталася в житловому секторі-30. Вогнем знищено та пошкоджено 34 будівлі і споруди, з них 14 житлових будинки, 2 одиниці техніки.
Основними причинами пожеж є: необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу і експлуатації електромережі та електроприладів, порушення правил влаштування та експлуатації пічного опалення, дитячі пустощі з вогнем. Тенденція щодо зростання кількості пожеж спостерігається в м. Берислав, смт. Козацьке, Веселівській, Одрадокам’янській, Бургунській, Тягинській сільських радах.
В осінньо-зимовий період частішими стають випадки надзвичайних подій, травмувань та загибелі через недотримання елементарних правил пожежної і техногенної безпеки, зокрема неправильне використання побутових електроприладів, пічного опалення та газового обладнання.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.