Наближення кваліфікованої діагностики до населення

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.У Бериславському районі в рамках проекту “Наближення кваліфікованої діагностики до населення” з 13  по 17 листопада 2017 року працюють фахівці онкологи (онкохірург, онкогінеколог, онкоуролог) Херсонського обласного онкологічного диспансеру . Консультування населення проводиться на базі   КУ “Бериславська центральна районна лікарня”.

13.11.17 року та 17.11.2017 року – м.Берислав;

14.11.17 року - на базі Новорайської сільської амбулаторії;

15.11.17 року -  на базі Качкарівської сільської амбулаторії;

16.11.17 року та на базі Лиманецької сільської амбулаторії 

 У рамках виїзду планується щоденно з ранку проводити забір крові на онкомаркери у чоловіків та жінок та проведення аналізу калу на приховану кров. Дані обстеження будуть проводитись безкоштовно.

 Сьогодні, 13 листопада 2017 року, в день старту проекту, в Бериславський район разом зі спеціалістами завітала головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Сокур Ірина Володимирівна. Після вирішення організаційних питань, Ірина Володимирівна, з метою підвищення кваліфікації медичного персоналу КУ “Бериславська центральна районна лікарня” та КЗ “Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” прочитала лекцію з питань профілактики та ранньої діагностики онкологічних захворювань. 

У роботі конференції взяли участь Ірина Джеманова, заступник голови Бериславської районної ради та Іван Бельцик, заступник голови Бериславської районної державної адміністрації.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.