Бериславська загальноосвітня школа №1 відсвяткувала 90-річчя з часу заснування

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Школа… У кожного це слово викликає різні спогади та емоції, але все ж таки вони пов’язані з чимось добрим і вічним. Адже школа для нас це не просто приміщення, у стінах якого ми здобували знання, це наша друга домівка, де ми зростали, пізнавали життя, перше кохання та дружбу. Де вчителька для нас була і наставником, і другом.
10 листопада 2017 року у стінах Берислвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася святкова подія, школа святкувала ювілей, 90- ту річницю.
Колектив, учні та випускники школи організували чудовий святковий захід. Привітати рідну школу з ювілеєм зібралося багато випускників та гостей свята, які поспішали висловити найтепліші слова вітання. На урочистостях панувала позитивна атмосфера та відчувалось хвилювання дітей.
Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Привітати педагогічний колектив та дітей зі святом завітали голова районної державної адміністрації Олександр Гомон, голова районної ради Володимир Коновалов, Берисавський міський голова Олександр Шаповалов, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валерій Корибут, шановані гості не лише звернулись зі словами привітання, а й подарували цінний подарунок - мультимедійну дошку, відзначили грамотами та подяками педагогів школи.
Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Слід відзначити, що свято пройшло надзвичайно урочисто, музично, радісно і в той же час зворушливо. Було багато пісень, спогадів: згадували історію школи, її перших вчителів та першокласників. Це була не просто зустріч, це було свято, наповнене радістю, теплотою, любов’ю. Малиновий перезвін прожитих років у школі звучав не лише в пам’яті, а і в серці кожного присутнього.
Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.