День української писемності та мови

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.9 листопада, в День української писемності та мови, у загальноосвітніх навчальних закладах району проведено ряд цікавих інформаційних, пізнавальних, творчих заходів. Свято відкрилося урочистими лінійками, під час яких учні дізналися про історію виникнення свята, цікаві факти про українську мову та згадали, що  творцями першої впорядкованої слов’янської азбуки були брати Кирило та Мефодій, а зачинателем та основоположником сучасної української літературної мови вважають Івана Котляревського й  Тараса Шевченка.

Традиційно у цей день юні мовознавці, учні 3-11 класів, взяли участь у                   І етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені  Петра  Яцика, який проводиться з метою  сприяння  утвердженню   державного статусу  української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Крім того, педагоги та учні активно долучилися до написання ХVІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.