Відбулася нарада - навчання для посадових осіб органів місцевого самоврядування  

 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація. Сьогодні, 09 листопада 2017 року, під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Тетяни Юшко відбулася нарада - навчання з секретарями виконавчих комітетів місцевих рад, головними бухгалтерами, спеціалістами місцевих рад, відповідальними за прописку та виписку громадян. У нараді взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Іван Бельцик.  На початку зібрання Тетяна Юшко наголосила на важливості проведення подібних нарад, які дають можливість  їх учасникам  поглибити свої знання, поспілкуватися з фахівцями з різних галузей, для того щоб потім компетентно вирішувати проблеми громади.

У ході наради його учасники розглянули та обговорили актуальні питання: підготовки проектів місцевих бюджетів на 2018 рік; інформування учасників АТО про пільги, гарантовані державою;заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців та   результати здійснених перевірок діяльності виконавчих комітетів місцевих рад району та надання їм практичної допомоги.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

     Ірина Литвинова, начальник фінансового управління районної державної адміністрації звернула увагу присутніх на порядок формування бюжету на 2018 рік. Іван Бельцик, заступник голови районної державної адміністрації довів до відома учасників зібрання основні вимоги, які треба враховувати при формуванні показників місцевого бюджету.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

На питаннях інформування учасників АТО про пільги, гарантовані державою зупинилися Катерина Йорж, фахівець районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  та Тетяна Дудченко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Тетяна Дудченко звернулася до присутніх з проханням налагодження більш тісної співпраці між органами місцевого самоврядування та Центру з питань підтримки учасників АТО та членів їх родин.

З  питання заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб),    на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців доповіла Тетяна Джулай, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

        Тетяна Юшко у своєму виступі підвела підсумки здійснених спеціалістами апарату райдержадміністрації перевірок діяльності виконавчих комітетів місцевих рад району та надання їм практичної допомоги. Звернула увагу присутніх на питаннях дотримання вимог чинного законодавства з кадрових питань, правильності ведення документації та стані виконавської дисципліни.

       Підводячи підсумки роботи Тетяна Юшко акцентувала увагу на важливості проведення таких заходів й звертаючись до присутніх зазначила, що  окрім усіх поставлених обов’язків, вони здійснюють ще й неписаний – формують людяний образ органу виконавчої влади, власним прикладом.

    Протягом усієї наради присутні мали змогу обговорювати всі озвучені питання та отримувати консультації відповідних фахівців.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.