Відбулася щотижнева апаратна нарада

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Гомона, сьогодні, 06 листопада 2017 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Івана Бельцика, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Юшко, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Всі учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо запланованих заходів на наступний період.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Серед основних питань, які розглянуто на нараді: формування районного бюджету на 2018 рік, функціонування об'єктів соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та ін. Також, Олександр Гомон наголосив на необхідності більш активної роботи Центру допомоги учасникам АТО.

По завершенню апаратної наради та заслухавши звіти усіх керівників і начальників установ, підприємств та організацій району, голова райдержадміністрації надав відповідні доручення та встанови контроль за виконанням поставлених завдань, а також звернув особливу увагу керівників на стан виконавської дисципліни.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.