Здійснено виїзний прийом громадян за місцем проживання “мобільним соціальним офісом” до Новорайської та Червономаяцької сільських рад

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.02  листопада 2017 року було здійснено виїзний прийом громадян за місцем проживання “мобільним соціальним офісом” до Новорайської та Червономаяцької сільських рад у складі представників структурних підрозділів районної державної адміністрації: управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Бериславського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області, Бериславського районного центру зайнятості.

Проведено прийом громадян та роз’яснювальну роботу з питань отримання субсидій, нарахування державних допомог, а також інших виплат, гарантованих державою.

Складено акти обстеження житлово-побутових умов на 4 сім’ї, де виховується 4 дитини та 1 акт цільового використання коштів при державній допомозі малозабезпеченим сім’ям. У 5 сім’ях здійснено перевірку використання коштів одноразової соціальної допомоги при народженні дитини, у результаті яких нецільового використання не виявлено.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Відвідано 2 облікові сім`ї, що опинилися у складних життєвих обставинах  в яких виховується 6 дітей; здійснено обстеження умов проживання, проведено роз'яснювальну роботу про аспекти  виховання дітей батьками, надано терміни на усунення виявлених порушень.

Проведено перевірки законодавства про працю неповнолітніх на підприємствах та господарствах Новорайської та Червономаяцької сільських рад.

Спеціалістом Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в ході роботи відвідано 3 сім’ї, де виховується 13 дітей що перебуває у складних життєвих обставинах та 1 сім’я внутрішньо переміщена де виховується 3 дитини, складено акти обстеження житлово-побутових умов.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Представниками Бериславського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області надано роз’яснення громадянам щодо змін у законодавстві стосовно пенсійної реформи.

Спеціалістами апарату районної державної адміністрації здійснено методично-консультативну допомогу та перевірку стану діловодства, упорядкування та зберігання документів у Новорайській та Червономаяцькій сільських радах.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.