Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.16  листопада 2017 року було здійснено виїзний прийом громадян за місцем проживання “мобільним соціальним офісом”   до  Качкарівської та Милівської сільських рад у складі представників структурних підрозділів районної державної адміністрації: управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Бериславського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області, Бериславського районного центру зайнятості.

 

 Світлина від Бериславська районна державна адміністрація. Сьогодні першочергове завдання комунального закладу Бериславської районної ради “Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг)” та сільських рад – дати можливість людям поважного віку відкрити для себе нові знання, знайти нових друзів, радість спілкування та незрівнянні враження від повноцінного життя.

    

16 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний день   толерантності . Його запровадили у   1995  році за рішенням   ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили  Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх   людей, незалежно від їх    віросповідання,   етнічної   належності чи   кольору  шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення   геноциду  і   покарання  за нього.  

 У різних культурах поняття толерантності неоднозначне. Воно залежить від історичного досвіду народів: в  англійській  мові толерантність – це готовність і здатність без протесту сприймати особистість або річ; у  французькій - повага до свободи іншого, його думок, поведінки, політичних і релігійних поглядів; у китайській  бути толерантним - це припускати, виявляти великодушність щодо інших; в  арабській толерантність - це пробачення, поблажливість, милосердя, м’якість, співчуття, терпіння; у персидській - терпіння, витривалість, готовність до примирення.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.У Бериславському районнму центрі зайнятості  зібралися учасниці семінару “Жінка на ринку праці”, щоб обговорити питання становлення жінок на ринку праці.

На заході йшлося про місце “слабкої статі” у професійному середовищі, про те, як жінкам виявити особисті риси характеру, визначити свої професійні вміння, навики, бути здатними до самореалізації, як долати психологічні труднощі при спілкуванні з роботодавцями і презентувати себе.

Учасниці заходу ознайомились із законодавством України, послугами служби зайнятості жінкам, порадами психологів щодо пошуку роботи. Присутні активно обмінялися думками щодо того, як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуками місць праці. Не залишились осторонь уваги і питання законодавства про працю, яким закріплені гарантії трудових прав жінок.

Картинки по запросу місячник пожежної безпеки у житлі фотоНа Херсонщині, у період з 01 по 30 листопада 2017 року проводиться місячник пожежної безпеки у житлі. 
Ситуація в районі з пожежами залишається складною. За десять місяців 2017 року на території району зареєстровано 98 пожеж в наслідок яких загинуло чотири людини. Загальні збитки від пожеж склали 3 міл.523тис. 455грн.
Значна кількість пожеж сталася в житловому секторі-30. Вогнем знищено та пошкоджено 34 будівлі і споруди, з них 14 житлових будинки, 2 одиниці техніки.
Основними причинами пожеж є: необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу і експлуатації електромережі та електроприладів, порушення правил влаштування та експлуатації пічного опалення, дитячі пустощі з вогнем. Тенденція щодо зростання кількості пожеж спостерігається в м. Берислав, смт. Козацьке, Веселівській, Одрадокам’янській, Бургунській, Тягинській сільських радах.
В осінньо-зимовий період частішими стають випадки надзвичайних подій, травмувань та загибелі через недотримання елементарних правил пожежної і техногенної безпеки, зокрема неправильне використання побутових електроприладів, пічного опалення та газового обладнання.

 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.9 листопада, в День української писемності та мови, у загальноосвітніх навчальних закладах району проведено ряд цікавих інформаційних, пізнавальних, творчих заходів. Свято відкрилося урочистими лінійками, під час яких учні дізналися про історію виникнення свята, цікаві факти про українську мову та згадали, що  творцями першої впорядкованої слов’янської азбуки були брати Кирило та Мефодій, а зачинателем та основоположником сучасної української літературної мови вважають Івана Котляревського й  Тараса Шевченка.

Перевіряючи Інститут тваринництва степових районів НААН України (Херсонщина), експерти управління Південного офісу Держаудитслужби виявили, що під час укладання договорів на подачу води для зрошення монополіст - місцеве управління водного господарства неодмінно включає в них пункт про надання таких собі "інформаційно-консультаційних послуг", які часто-густо не потрібні підприємству. Зокрема, дані про випаровування вологи з ґрунту надходять із запізненням. А крім того, цю інформацію можна отримати і без посередників, використавши нехитрий прилад -- вологомір.

 І це ще не все. З'ясувалося, що племінну худобу селекціонери постійно тримають у стійлах чи на вигульних майданчиках обмеженої площі. Для науковців це зручно -- все під наглядом. Але збільшуються витрати на утримання овець, тоді як у розпорядженні інституту -- майже півтори тисячі гектарів пасовищ! На додачу, вовну з тих овець тут змушені продавати нижче її собівартості. В Україні і за її межами є попит на миту вовну, але інститут не має обладнання для її миття. Через це збитковість Інституту тваринництва степових районів перевищує нині 8,8 мільйона гривень, наголошують аудитори. От і виходить звична для вітчизняних аграріїв ситуація: немає грошей,  щоб заробляти гроші.

 ДОВІДКОВО

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності семи розташованих на Херсонщині установ, що підпорядковані Національній академії аграрних наук України, зусиллями аудиторів до державного бюджету перераховано 468,94 тисячі гривень.

Сторінка 1 із 37

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.