Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі - Закон № 1072), який набрав чинності 10 грудня 2020 року (опублікований у виданні «Голос України» 09 грудня 2020 року) передбачено збільшення мінімального порогу суми податкового боргу, до якої не застосовуються заходи стягнення.

З 01 січня 2021 року не можуть бути платниками єдиного податку І - ІІІ груп фізичні особи - підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 400 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 900 квадратних метрів.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що з 01 січня 2021 року запроваджується єдиний рахунок для сплати податків. Єдиний рахунок не використовується для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу:

з податку на додану вартість та акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового (вже працюють спеціальні системи електронного адміністрування для цих податків),

частини чистого прибутку (доходу) державними та комунальними підприємствами та їхніми об’єднаннями.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звертає увагу, що починаючи зі звітного
періоду І кварталу 2021 року платники податків подаватимуть об’єднану форму із ПДФО, військового збору та ЄСВ.

Податковим кодексом України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (із змінами) визначено, що з 01 січня 2021 року при проведенні розрахункових операцій за надані платні послуги у сфері охорони здоров'я застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО) є обов’язковим.

Днями начальник Бериславської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Валентин Кондратенко провів робочу зустріч із управляючою відділенням Приватбанку у м. Берислав Надією Махник щодо інформування користувачів карток Приватбанку про можливість звітувати до податкової в електронному вигляді та використовувати електронні сервіси ДПС України.

За 2020 рік головним спеціалістом перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Бериславського відділення управління виконавчої дирекції ФССУ в Херсонській області проведено 65 перевірок страхувальників (у т.ч. позапланові – 18) з питань обґрунтованості видачі, продовження та оформлення листків непрацездатності застрахованим особам. Під час перевірок перевірено 2452 листків непрацездатності, у т.ч. при планових – 2284, при позапланових - 168.

Для багатьох країн світу, як і для України, дедалі актуальнішою стає проблема біженців.

Це пов'язано з існуванням у низці держав «гарячих точок», воєнними діями, нестабільністю політичних режимів, голодом, стихійним лихом тощо.

Основною формою надання захисту іноземним громадянам в Україні є визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

Ваш будинок чи квартира підключений до газу? До 29 січня 2021 року оберіть нового газопостачальника та укладіть з ним угоду. У старого постачальника не потрібно писати жодних заяв. Угода про постачання газу із попередньою газовою компанією розривається автоматично з моменту укладання угоди із новою.

За словами начальника Бериславської ДПІ Валентина Кондратенка, у січні – листопаді 2020 року до місцевого бюджету платники податків Бериславщини сплатили 138,8 млн гривень податків і зборів.

За інформацією управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, на 01.12.2020 податківці провели 401 фактичну перевірку платників, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі підакцизними групами товарів, реалізації пального та ресторанного господарства. Серед них: 205 підприємців, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, 144 заклади ресторанного господарства, 24 АЗС та АГЗС, 28 об’єктів інших видів діяльності.

Сторінка 1 із 117

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.