Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.На базі Бериславської філії Херсонського обласного центру зайнятості пройшов дводенний треніг для спеціалістів Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей районної державної адміністрації, представників лікувальних, навчальних закладів та відділу поліції із запровадження послуги патронату над дитиною.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.З настанням перших осінніх днів люди починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. І, на жаль, часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, і часто – навіть різного сміття. В такому випадку добрі наміри при наведенні чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей. З початку 2019 року на території Бериславського району ліквідовано 72 пожежі, з яких 40 виникло на відкритій території.

З метою презентації послуг служби зайнятості відбувся виїзд працівників Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості  у Шляхівський  заклад повної загальної середньої освіти.

За 8 місяців 2019 року головним спеціалістом перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Бериславського відділення управління виконавчої дирекції ФССУ в Херсонській області проведено 12 планових перевірок страхувальників, з питань обґрунтованості видачі, продовження та оформлення листків непрацездатності застрахованим особам, під час яких перевірено 1185 листків непрацездатності.

З 05 по 07 вересня в оздоровчому комплексі «Червоні вітрила» селища Лазурне Скадовського району проходив обласний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників під гаслом «Найкращий пожежний – це ти обережний».

Отримана інформація буде використана як додаткове джерело для прийняття рішень.

Інформуйте, будь ласка, по суті, з конкретним фактажем.  

На контролі – питання щодо розкрадання і відмивання державних бюджетних коштів. У полі зору - питання цільового використання коштів на заклади освіти, медицину, закупівлі обладнання, ліків, на капітальний ремонт об’єктів бюджетної сфери, на будівництво і реконструкцію інженерних споруд тощо.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.З 1962 року було прийнято вважати кожну другу неділю вересня Міжнародним днем пам’яті жертв фашизму. Цей день був визначений саме у вересні, тому що на цей місяць припадає дві пов’язані з Другою світовою війною дати – день її початку і її повного завершення. Це стало однією з причин встановлення дня жалоби на вересневу неділю.

З 05.08.2019 набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (ІВAN в Україні» (далі - Постанова №162).

Згідно з Постановою №162 в Україні номер банківських рахунків (в тому числі - і бюджетних) буде формуватись за міжнародним стандартом ІВAN та складатиме 29 літерно-цифрових символів. У зв’язку з чим змінюються бюджетні рахунки для зарахування податків, зборів та інших платежів до державного та місцевих бюджетів Херсонської області, відкриті у Державній казначейській службі Україні (МФО 899998).

Нові бюджетні рахунки за стандартом ІВAN вводяться в дію з 01.10.2019, з 01.10. 2019 до 31.10.2019 - перехідний період, а з 01.11.2019 - у постійному режимі.

Нові реквізити бюджетних рахунків буде розміщено на субсайті ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі в розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням http://kherson.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ з 30.09.2019 року.

Картинки по запросу традиційний профілактичний рейд "Урок"Літо закінчилося, залишивши по собі яскраві спогади з відпочинку. Впертий календар нагадує, що уже скоро пролунає перший дзвоник і за шкільні парти 27-х закладів освіти Бериславського району сядуть діти шкільного віку.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Щиро вітаю Вас із Днем знань та початком нового навчального року! Цей день справді став всенародним святом, яке збирає всіх членів шкільної родини разом.

Тож сьогодні бажаю всім школярам успіхів, натхнення та нестримної волі до здобуття знань, які стануть міцним фундаментом у дорослому житті. Окремо хочу привітати зі святом першокласників. Будьте старанними, не бійтеся труднощів та не втрачайте дитячого захвату від світу! А одинадцятикласникам бажаю з особливою наполегливістю здобувати знання і пам'ятати – у ваших руках майбутнє держави, тож будьте мудрими та відповідальними у своїх рішеннях.

Безмежна вдячність вам, дорогі педагоги, за щоденну самовіддану працю і виховання юних патріотів Батьківщини. Ви є гарантами освіченості українців, тож бажаю вам і надалі залишатися мудрими, прогресивними та доброчесними, аби передавати усе найкраще своїм вихованцям.  

Нехай цей навчальний рік для всіх нас стане роком великих починань та досягнень нових вершин!

 

 З повагою

голова районної

державної адміністрації                                     О. ГОМОН

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.29 серпня 2019 року, під головуванням очільника районної державної адміністрації Олександра Гомона проведено засідання конкурсного комітету з визначення автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Бериславського району.

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг» запроваджено державне регулювання цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення міст обласного значення та м. Києва.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві, 29 серпня встановлено Днем пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Ця дата дійсно є дуже важливою для кожного з нас, адже вже п’ятий рік поспіль українські бійці захищають східну частину нашої держави від окупантів. Дякую військовослужбовцям Бериславщини і всієї України за гідну службу та захист  Вітчизни.

На жаль, ціна незалежності для нас виявилась дуже високою – сотні життів покладено на вівтар свободи і миру в Україні. Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблих визволителів. Глибоку подяку виношу сім'ям полеглих бійців та військовим, які повернулися з передової і розбудовують Україну!

В цей день бажаю всім нам миру і чистого неба над головами! Нехай радість і злагода панують у кожному домі, а українська держава славиться здобутками на весь світ!

 

З повагою

голова районної

державної адміністрації                                                        О. Гомон

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Створення інклюзивного простору  - це не тільки навчання особливих дітей в закладах освіти, а, насамперед, створення комфортних умов для отримання освітніх послуг, як на початковій ланці, так і на всіх подальших навчальних етапах. Одним із найкращих методів соціалізації є створення ресурсних кімнат у школі. Основною функцією ресурсної кімнати є збереження психоемоційного стану учнів з різними нозологіями та позитивного мікроклімату.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні, під головуванням очільника районної державної адміністрації Олександра Гомона відбулося засідання членів конкурсного комітету щодо перевірки достовірності інформації, викладеної у заявах та документах перевізниками-претендентами на конкурс з визначення автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Бериславського району.

Сторінка 1 із 101

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.