21 травня 2019 року в державному навчальному закладі “Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості” пройшла державна кваліфікаційна атестація та випуск групи за професією 8331 «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», категорія В1. Випускники отримали документи державного зразка.

20 травня 2019 року спеціалістами служби у справах дітей районної державної адміністрації Лобановською Л.І., Давидовою В.М. та практичним психологом Бериславського закладу повної загальної освіти №1 Ващенко І.В. за місцем проживання відвідано дві прийомні сім'ї, один дитячий будинок сімейного типу та одну родину, у якій дитина схильна до правопорушень.

15 травня 2019 року, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ірини Дробиш, відбулось засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям.

Питання репродуктивного здоров’я та планування сім’ї стають дедалі актуальнішими для українців, адже дедалі інтенсивніше знижується кількість жінок репродуктивного віку. Це впливає на рівень народжуваності, на демографічні показники, і в результаті на соціально-економічну ситуацію в країні загалом.

Картинки по запросу дитячі ніжкиНародження дитини - чи не най­більша радість у житті кожної родини. Кожна мати, чекаючи на первістка, сподівається народити здорове дитя, яке стане  її надією  і під­тримкою у житті.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні, 14 травня 2019 року, під головуванням першого заступника районної державної адміністрації Ірини Дробиш, відбулося засідання комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу районного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

13 травня  2019 року, 25 осіб з числа безробітних почали  професійне  навчання (підвищення кваліфікації) на базі державного вищого навчального закладу “Херсонський державний аграрний університет” за навчальною програмою “Адаптивні технології вирощування овочів у відкритому ґрунті”.

08 травня 2019 року вже вкотре ТОВ “АТБ-Маркет” завітало до Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості  з метою забезпечення кадрами свого підприємства. Менеджер з персоналу ТОВ “АТБ-Маркет” О.П. Борисовська запропонувала вакансії, серед яких: продавець-консультант, охоронець, прибиральник службових приміщень. Слід відзначити, що вакансії були запропоновані не тільки в Бериславі, також було ознайомлено з сезонними вакансіями в місті Генічеську.

Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті, і без перебільшення можна сказати, що для старшокласників - це завжди проблема номер один. Саме тому  професійна орієнтація учнівської молоді є одним з головних напрямків служби  зайнятості. У роботі з учнівською молоддю  Бериславською районною філією Херсонського обласного центру зайнятості  використовуються різні профорієнтаційні заходи, серед яких став  традиційний Ярмарок професій – “Мандрівка планетою “Професія”, що відбувся у приміщенні філії  для учнів  - випускників шкіл сільської місцевості.

Сторінка 1 із 94

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.