Від початку 2020 року державні аудитори проконтролювали витрачання коштів державного (1%) і місцевого (99%) бюджетів в освітній сфері Херсонщини. За результатами ревізій, вжитими заходами, забезпечено відшкодування втрат на суму понад 1,4 млн грн.

Протягом січня-квітня 2020 року фахівці Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 11,4 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на суму 6,2 млн грн.

Районна спостережна комісія (далі – Комісія), утворена розпорядженням голови районної державної адміністрації від 30 серпня 2017 року №518 “Про районну спостережну комісію”, що діє на підставі Конституції України, кримінально-виконавчого кодексу України, законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про місцеві державні адміністрації”, “Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк” припиняє свої повноваження 30 серпня 2020 року.

21 ТРАВНЯ 2020 року з 11.00 до 12.00 год. на запитання мешканців району за телефоном (05546) 7-57-02  відповідатиме начальник Бериславського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Ірина  Литовченко.

 

У Бериславській ДПІ Новокаховського управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Оформлення трудових відносин з найманими працівниками. Декларування доходів громадян-2020».

28 квітня 2020 року набув чинності Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України. 
Постанова КМУ від 22.04.2020 № 306.

Згідно “Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року №329 покриття витрат на виплату допомоги на дітей здійснюється за рахунок коштів, виділених Мінсоцполітики, з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусомSARS-CoV-2, та її наслідками відповідно до Порядку використання коштів фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19,спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року №302.

Держпраці України рекомендує роботодавцям запроваджувати профілактичні заходи, навіть якщо випадки COVID-19 не зареєстровані у місті, де вони здійснюють свою господарську діяльність. Своєчасно запроваджені профілактичні заходи допоможуть зменшити кількість втрачених робочих днів та зупинити або сповільнити розповсюдження COVID-19, якщо він потрапить на одне з ваших робочих місць.

Створення сприятливого клімату для розвитку підприємництва, налагодження партнерських відносин із платниками податків та якісне обслуговування тих, хто наповнює бюджети – пріоритетні напрямки роботи Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. 

Відповідно до статті 29 Конвенції про права осіб з інвалідністю держава гарантує особам з інвалідністю політичні права й можливість користуватися ними нарівні з іншими та зобов'язується забезпечувати, щоб особи з інвалідністю могли брати ефективну й усебічну участь, прямо або через вільно обраних представників, у політичному й суспільному житті нарівні з іншими, зокрема мали право та можливість голосувати.

Подати річну податкову декларацію про доходи, отримані у 2019 році, можна без візиту до державної податкової служби, - звертають увагу громадян в Новокаховському управлінні Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Сторінка 1 із 116

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.