З метою виховання у підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, людської гiдностi, почуття патріотизму, формування національної свідомості та з нагоди відзначення Дня Соборності України в усіх закладах загальної середньої освіти району проведено ряд заходів:

Протягом січня ‒ грудня 2019 року за результатами проведених заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму 30,2 млн. грн.

До складу спостережної комісії Бериславської районної державної адміністрації (далі – Комісія) входить 10 осіб, троє з яких є представниками громадських та благодійних організацій: голова Бериславської районної організації Української Спілки Ветеранів Афганістану, голова Бериславського осередку в Херсонській області Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» та голова районної організації Товариства Червоного Хреста України.

Фахівці Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі роз’яснюють процедуру обчислення у 2020 році платниками податкових зобов’язань з плати за землю та єдиного податку четвертої групи.

     Стрімкий розвиток технологій і виробництва повсякденно підвищують вимоги до якості виконання службових обов’язків кожного працівника, що в  першу чергу стосується дотримання правил техніки безпеки, виконання яких є запорукою збереження працездатності і навіть життя.

17 січня 2020 року на базі Бериславського опорного закладу повної загальної середньої освіти відбувся зональний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games».

В області, як і в Україні в цілому, спостерігається значний дисбаланс на ринку праці між попитом та пропозицією. Основними причинами даної ситуації є спад престижності робочих професій серед молоді та суттєва трудова міграція. Одним з інструментів для подолання цих проблем є підвищення конкурентоспроможності громадян шляхом професійного навчання, акцент якого ставиться на потребу ринку праці. В сучасних умовах існує багато можливостей для підтримки та розвитку власного професіоналізму, зокрема, безкоштовні послуги державної служби зайнятості.

   Служба зайнятості запрошує на навчання в Херсонському центрі професійно – технічної освіти ДСЗ повнолітніх (виповнилося 18 років) незайнятих осіб і пропонує навчання за професіями: кухар, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, касир торгівельного залу, бармен, офіціант, швачка, тракторист–машиніст с/г, овочівник,плодоовочівник. За більш детальною інформацією можна звертатися до Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості тел. 7-21-58.

За 2019 рік головним спеціалістом перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Бериславського відділення управління виконавчої дирекції ФССУ в Херсонській області проведено 32 перевірки страхувальників (у т.ч. позапланові – 8)          з питань обґрунтованості видачі, продовження та оформлення листків непрацездатності застрахованим особам. Під час перевірок перевірено 2008 листків непрацездатності, у т.ч. при планових – 1940, при позапланових - 68.

За результатами перевірок страхувальників встановлено, що 77 листків непрацездатності видано з порушенням Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності, затвердженої спільним наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 03.11.2004 № 532/274/136-ос/1406, що становить 4 % від  загальної кількості перевірених листків непрацездатності. В результаті чого відшкодовано до бюджету Фонду  кошти у сумі 6,62 тис.грн (із них штрафних санкції 3,31 тис.грн) по причині необґрунтованості видачі, продовження та оформлення листків непрацездатності.

За участю головного спеціаліста  за 2019 рік проведено 25 семінарів та лекцій по навчанню страхового активу питанням порядку оформлення та видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян.

За оперативними даними упродовж 2019 року Бериславським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області прийнято на оплату допомоги по тимчасовій втраті працездатності 2,68 тис. лікарняних листків на загальну суму 8,61 млн гривень. Загальна кількість листків непрацездатності знизилась на 9,4% в порівнянні  з минулим роком, а кількість днів тимчасової непрацездатності зменшилась на 17,95%.

У 2019 році державні аудитори проконтролювали витрачання коштів державного (21%) і місцевого (79%) бюджетів в освітній сфері Херсонщини. За результатами ревізій, вжитими заходами, забезпечено відшкодування втрат на суму понад 6,5 млн грн.

За  2019 рік Бериславським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - Місцевий центр) та підпорядкованими бюро правової допомоги (далі – Бюро), що є його відокремленими структурними підрозділами, зареєстровано 3542 звернення клієнтів (із них - 1996 первинні), 3225 особам було надано правову консультацію, 317 із яких написали письмову заяву про надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – БВПД).

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості(http://skills.dcz.gov.ua/).

Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання.

Новий сервіс дозволить:

  • розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;
  • отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
  • навчитися складати резюме сучасного формату;
  • підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
  • обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відео форматі.

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості.

 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.10 січня 2020 року освітяни Бериславщини зібралися на традиційні січневі зустрічі. У рамках роботи районних методичних об’єднань проведено 5 секційних засідань вчителів-предметників закладів загальної середньої освіти.

Як повідомляє Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України, відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

Сторінка 1 із 109

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.