У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Цей день має на меті підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему та привернути уваг  до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити людей активно допомагати та протидіяти цьому злочину.

Серед найстрашніших порушень прав людини в сучасному світі є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». Проблема торгівлі людьми залишається болісною для України. Складне матеріальне становище громадян спонукає їх до пошуків заробітку за межами України, де в міру своєї необізнаності вони теж можуть стати жертвами торгівлі людьми.

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Метою проєкту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року вже понад 20 країн світу заявили своє бажання провести конкурс.

В області, як і в Україні в цілому спостерігається значний дисбаланс на ринку праці між попитом та пропозицією.

Основними причинами даної ситуації є спад престижності робочих професій серед молоді та суттєва трудова міграція. Одним з інструментів для подолання цих проблем є підвищення конкурентоспроможності громадян шляхом професійного навчання, акцент якого ставиться на потребу ринку праці. В сучасних умовах існує багато можливостей для підтримки та розвитку власного професіоналізму, зокрема, безкоштовні послуги державної служби зайнятості.

Служба зайнятості запрошує на навчання в Херсонському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ повнолітніх (виповнилося 18 років) незайнятих осіб, і пропонує навчання за професіями: кухар, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, касир торгівельного залу, бармен, офіціант, швачка, тракторист-машиніст с/г, овочівник,плодоовочівник.

За більш детальною інформацією можна звертатися до Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості тел. 7-21-58.

За 6 місяців поточного року на телефонну «гарячу лінію» Управління ДМС України в Херсонській області надійшло понад 2000 звернень. Проаналізувавши їх, надаємо роз’яснення на найчастіші запитання

Упродовж січня-червня 2020 року платники Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі перерахували до держбюджету 37 мільйонів 579,5 тисяч гривень військового збору.

Днями начальник Бериславської ДПІ Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі Валентин Кондратенко разом із посадовими особами робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Бериславської РДА провели інформаційно-просвітницький виїзд до Максимо-Горківської сільської ради.

 

Змінено режим роботи Новокаховського управління

    На період дії карантину вносяться зміни в режим роботи Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

        25 червня 2020 року, тестуванням з математики розпочалося проведення  основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у Бериславському окрузі зовнішнього оцінювання. Майбутніх абітурієнтів приймали пункти проведення ЗНО, які створені на базі Бериславського опорного та Бериславського № 3 закладів повної загальної середньої освіти. Із 395 учасників зареєстрованих до участі у тестуванні з предмета на пункти з’явилося 306, що становить 77,5% від загальної кількості  учасників.

Сторінка 1 із 110

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.