З початку цього року фахівці Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі активно проводять заходи щодо виявлення та припинення незаконної підприємницької діяльності.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо права податкової застави, встановленого Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом січня – серпня 2021 року до місцевого бюджету платники податків Бериславської міської територіальної громади сплатили 52 млн гривень податків і зборів.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідає на питання платників податків щодо перегляду інформації про види діяльності (КВЕД) платника податків.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо сплати фізичною особою – підприємцем єдиного внеску за місяць, в якому було втрачено статус «особи з інвалідністю».

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідає на питання платників податків щодо оподаткування військовим збором доходів у вигляді додаткового блага.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідає на питання платників податків щодо оподаткування ПДФО води, кави, чаю, придбаних за рахунок коштів роботодавця, що призначені для споживання в офісі будь-яким працівником та відвідувачем офісу.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року №1049 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації)  яких надається фінансова підтримка” з 13 вересня 2021 року забезпечена технічна можливість проведення конкурсів з визначення програм (проектів, заходів), розроблених  інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка на онлайн-платформі “ВзаємоДія”, доступна за посиланням: https://vzaemo.diia.gov.ua/

 

 

На засіданні Парламенту народні депутати України підтримали прийняття законопроєкту щодо розвитку виробництва біометану від 05 травня 2021 року №5464 у першому читанні за основу.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідає на питання платників податків щодо скасування (виправлення) помилково проведеної операції “службова видача” або “службове внесення” через програмний реєстратор розрахункових операцій.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідає на питання платників податків щодо розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо використання права на податкову знижку військовослужбовцем, який отримує грошове забезпечення.

Багато українців чули про податкову знижку як можливість повернути собі частину витрат сімейного бюджету, однак, як свідчить практика, не всі громадяни розуміють, як правильно користуватися цією пільгою.

Сторінка 1 із 141

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.