Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті, і без перебільшення можна сказати, що для старшокласників - це завжди проблема номер один. Саме тому  професійна орієнтація учнівської молоді є одним з головних напрямків служби  зайнятості. У роботі з учнівською молоддю  Бериславською районною філією Херсонського обласного центру зайнятості  використовуються різні профорієнтаційні заходи, серед яких став  традиційний Ярмарок професій “Навчайся та працюй в Україні”, що відбувся у приміщенні філії  для учнів 9-их та 10 класів  Бериславських загальноосвітніх шкіл  №1 та №3.

Питання створення безпечних умов праці, профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань були, є і будуть важливими і актуальними на будь-якому підприємстві району. Гострота їх обумовлюється експлуатацією вкрай застарілих та зношених основних фондів, недостатньою увагою до їх оновлення зі сторони роботодавців. Адже нещасний випадок на виробництві чи професійне захворювання з нічого не виникають. Ця подія проходить послідовні стадії, які характеризуються переходом від нормального стану виробничої системи до кризового стануабо недостатньою керованістю виробничими процесами.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Чарівний світ танцю! Хто з нас не захоплювався цим вічно молодим мистецтвом, що дарує людям радість? Завдяки йому ми маємо можливість доторкнутися до піднесеного, хвилюючого і чарівного, адже танець говорить з душею глядача, а сцена – це полотно, на якому малює свої думки танцівник.

2017 року на Бериславщині за ініціативи першого заступника голови районної державно адміністрації Ірини Дробиш започатковано щорічний районний фестиваль хореографічного мистецтва “На крилах танцю” для  хореографічних колективів різних вікових груп загальноосвітніх шкіл, клубних закладів району, який є спільним проектом відділу культури та відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.З нагоди Дня майстрів народного мистецтва, в Університеті  третього віку, який діє у комунальному закладі Бериславської районної ради “Територіальному центрі соціального обслуговування(надання соціальних послуг” організовано роботу  п’яти майстерень народної творчості: “В гостях у вишиванки”, “Творча лабораторія”, “Секрети бісероплетіння”, “Художня майстерня”, “Майстерня солоного тіста”.

Пропонуємо учасникам антитерористичної операції в 2019 пройти навчання в Новокаховській автошколі Товариства сприяння обороні України за спеціальністю “водій” категорії “В”, категорії з “В” на “С”.

За більш детальною інформацією необхідно звернутись до управління соціального захисту населення Бериславської районної державної адміністрації, або за тел.. 7-63-03.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.07 листопада голова районної державної адміністрації Олександр Гомон провів особистий прийом громадян. До участі у проведенні заходу долучилися представники відділів, управлінь та служб районної державної адміністрації задля забезпечення ефективного прийому громадян Бериславщини.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Гомона, відбулося засідання організаційного комітету по підготовці до відзначення у районі Дня працівників сільського господарства, у якому взяли участь представники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, сількогосподарських підприємств, преси.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» Головним управлінням Держпраці у Херсонській області спільно з представниками фіскальної служби, Пенсійного фонду та Національної поліції розпочато комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.

В ході інспекційних відвідувань інспекторами виявляються нелегально працюючі працівники. За кожного неоформленого працівника законом передбачена штрафна санкція у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат.

Сторінка 1 із 75

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.