Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Насильство між дітьми, на жаль, сьогодні стає для України все більш актуальною, є особливо небезпечною. Це пов’язано, зокрема, із вразливістю дитячої та підліткової психіки та впливом насильства на подальше життя дітей, які стали його жертвою або є агресорами. Наявність та зростання випадків насильства серед дітей є індикатором багатьох суспільних проблем, отже, ця проблема стосується кожного.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.За результатами обласної спартакіади серед інвалідів праці “Сила духу”, про яку  Бериславське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області вже інформувало раніше, була сформована збірна команда потерпілих на виробництві Херсонської області. До складу збірної команди  Херсонщини (11 осіб –загальна кількість учасників команди) увійшли і чотири представника  від відділення, а саме: по Бериславському району Анатолій Пушкар, Павло Чирко, Віталій Харченко та по Великоолександрівському району Анатолій Обидьонов.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Вибір професії – справа складна. І, на жаль, часто буває що ні сама дитина, ні батьки не в змозі однозначно визначитися в цьому питанні: сьогодні чадо хоче бути “перекладачем”, завтра “лікарем”, а післязавтра “актором”... І тут без допомоги фахівців не обійтись.

Окрім батьків, шкільних вчителів, з вибором професії допомагають і в центрах зайнятості. У школах співробітники центру зайнятості проводять профорієнтаційні уроки, організовують екскурсії на підприємства. Завдяки цьому школярі дізнаються, як на даний момент виглядає ринок праці, які професії найбільш затребувані. Крім того, у багатьох школах встановлені профорієнтаційні термінали. У них інформація дається блоками: для учнів, для батьків, для вчителів.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Університет  третього віку при комунальному закладі Бериславської районної ради “Територіальний  центр соціального обслуговування” розпочав  новий навчальний рік.

У приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості   відбулося перше організаційне заняття. Бажаючі навчатися подали заяву до вступу та заповнили анкету, в якій обрали  факультети для проходження курсу в 2018/19 навчальному році.

Сьогодні, 17 вересня 2018 року, перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш провела чергову апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, які доповіли про основні напрямки своєї роботи протягом минулого тижня, зазначивши проблемні питання по відповідних сферах, та пріоритетні питання у роботі на поточний тиждень.

На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, цивільного захисту населення, економіки, а саме: підготовка до чергового засідання колегії райдержадміністрації, контроль за нарахуванням та перерахунок субсидій, стан надзвичайної та криміногенної ситуацій у районі тощо.
Особливу увагу Ірина Дробиш, перший заступник голови районної державної адміністрації, приділила проведенню медичних оглядів школярів, дотриманню санітарних норм при зберіганні продуктів харчування у закладах освіти та можливості вакцинації проти грипу.

За підсумками проведеної апаратної наради дано відповідні доручення.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.14 вересня 2018 року, на базі Бериславської дитячої музичної школи, під керівництвом начальника відділу культури Людмили Полегенко, відбулася робоча нарада працівників закладів культури району. На порядок денний якої було винесено ряд актуальних питань щодо культурного розвитку району, підведено підсумки роботи за 8 місяців 2018 року, визначено пріоритетні завдання на четвертий квартал поточного року. 

14 вересня 2018 року відбулася зустріч голови райдержадміністрації Олександра Гомона з представниками шведської делегації Філіпом Рейнхагом, Ларсом Томассоном, Аннетт Глувер, Бертилєм Клинтбумом, Стефаном Уддіном та Зміївської громади.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.13 вересня 2018 року відбулося підписання угоди про співпрацю між головним управлінням Пенсійного фонду України в Херсонськії області в особі начальника Бериславського сервісного центру Ірини Литовченко та Веселівською сільською радою Бериславського району в особі сільського голови  Людмили Аннас. 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.13 вересня 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ірини Дробиш відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Вже традиційно на початку кожного навчального року проводиться профілактичний захід “Урок” з метою виявлення дітей, які не приступили до занять. 11 вересня 2018 року головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Єгором Гавриловим спільно з представниками Бериславського відділу поліції Головного управління Національної поліції старшим інспектором з ювенальної превенції сектору превенції, старшим лейтенантом Олександром Теслею та дільничним офіцером поліції, старшим лейтенантом Костянтином Сахнюком було проведено рейд у м. Бериславі та селах Тягинка, Високе та Львове, відвідано Комунальний вищий навчальний заклад “Бериславський педагогічний коледж імені В. Ф. Беньковського” Херсонської обласної ради, загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів району.

Сторінка 1 із 70

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.