21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови - день підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності, проголошений на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО.

Школи Херсонської області мають можливість долучитись до проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (ІRЕХ) у партнерстві з Академією української преси у рамках реалізації загальнонаціонального проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» запрошує до участі в проєкті школи з малих міст, селищ та ОТГ Херсонської області (крім обласного центру).

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”.

У рамках проєкту «Озеленення України» оголошено всеукраїнський тематичний конкурс малюнків на тему «Озеленення України»! До участі запрошуємо усіх дітей та молодь віком від 5 до 15 років. Триватиме конкурс з 4 по 28 лютого 2020 року.

З нагоди відзначення в Україні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав з 10 по 14 лютого 2020 року у закладах загальної середньої освіти району пройшла низка інформаційно-просвітницьких заходів за участю здобувачів освіти, педагогічних колективів, громадськості:

Вчора у Бериславській ДПІ  відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальникомБериславської ДПІ Новокахов-ського управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Валентином Кондратенко на тему: “Кампанія декларування 2020 та легалізація трудових відносин”.

З метою дотримання законодавства про працю щодо легалізації трудових відносин в районі діє районна  робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, до складу якої входять представники структурних підрозділів районної державної адміністрації: фінансового, соціального захисту населення, агропромислового розвитку, Бериславської податкової інспекції Новокаховського управління ГУ ДПС  у Херсонській області, АР Крим та  м.Севастополі, Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, Бериславського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, фонду соціального страхування, Бериславського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області та інших ведучих установ району.  

 13 лютого ліцеїсти КЗ “Бериславський медичний коледж” Херсонської обласної ради здійснили екскурсію до величної пам’ятки архітектури національного значення України - Свято-Введенської церкви.

З метою виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, формування національної  свідомості, відданості служінню Батьківщині, підвищення  інтересу  до  вивчення предмету «Захист Вітчизни»   у закладах  загальної  середньої  освіти району до 21 лютого 2020 року триває Декада військово-патріотичного виховання.

Сторінка 1 із 112

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.