19 жовтня – кінцевий термін сплати ЄСВ за III квартал 2020 року підприємцями незалежно від обраної системи оподаткування за себе.

Не сплачують за себе ЄСВ підприємці (незалежно від системи оподаткування), які належать до осіб з інвалідністю, отримують пенсію за віком або досягли віку, визначеного ст. 26 Закону України від 09.07.2003 р. № 1058-IV «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до Закону пенсію або соціальну допомогу.

При несправності реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО), а також пошкодженні засобів контролю суб’єкт господарювання зобов’язаний протягом робочого дня, в якому виявлено несправності чи пошкодження, письмово або засобами телекомунікацій в довільній формі повідомити центр сервісного обслуговування. Окрім того, протягом двох робочих днів після дня виявлення несправностей чи пошкодження письмово або засобами телекомунікацій в довільній формі повідомити про це контролюючий орган, у якому такий суб’єкт господарювання зареєстрований платником податків.

Державною податковою службою України створено новий сервіс щодо оперативного автоматизованого повідомлення суб’єктів господарювання про сплив терміну чергового платежу за ліцензію, призупинення дії ліцензії, анулювання ліцензії на певний вид діяльності.

Для розвитку бізнесу на Бериславщині карантин - не перешкода. Тут із початку року до кола суб’єктів господарювання долучилося 172 нових підприємства та підприємців. Серед них: 152 - представники малого бізнесу та 20 - юридичних осіб.

Постановою Кабінету Міністрів України від 13.05.2020 №394 гостра респіраторна хвороба COVID-19, спричинена коронавірусом SARS-CoV-2, була віднесена до переліку професійних захворювань.

02 жовтня 2020 року на території парку ім. Т.Г.Шевченка  відбувся марафон зі скандинавської ходьби серед слухачів факультету «Активне довголіття» Університету третього віку, який діє при територіальному центрі соціального обслуговування до Дня людей похилого віку.

30 вересня 2020 року, в приміщенні районного будинку культури ім. Т.Г.Шевченка відбулося засідання районної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу і ВІЛ та з питань профілактики і протидії поширенню наркоманії (далі – Рада), на якому розглянули низку питань щодо здійснення профілактичної, інформаційно-просвітницької, освітньо-виховної роботи по попередженню епідемій туберкульозу і ВІЛ-інфекції/СНІДу, профілактики і протидії поширенню наркоманії серед учнівської молоді, а також осіб, які перебувають у конфлікті з законом, та сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Кожен громадянин сплачує податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законодавством. При цьому платник самостійне обчислює, декларує та сплачує суми податків та зборів у порядку та строки, визначені Податковим кодексом України.

У зв’язку з запровадженням в Україні карантину Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі рекомендує платникам податків утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби та користуватися електронними сервісами ДПС для подання звітності, сплати податків та для отримання адміністративних послуг.

У січні-серпні 2020 року до місцевого бюджету платники податків Бериславщини сплатили 91469 тис. грн податків і зборів.

Найбільшу частку доходів місцевого бюджету (61,5 відсотка) складає податок на доходи фізичних осіб. З початку року його надходження склали 56263 тис. грн.

За 8 місяців 2020 року бериславські платники податків спрямували до державного бюджету 4893,3 тис. грн військового збору. Це на 1,5 відсотка або на 72,3 тис. гривень більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Усім сільгосптоваровиробникам (фермерам), які закуповують пальне та зберігають його на своїй території для подальшого використання для власних потреб та промислового перероблення, потрібно мати відповідну ліцензію.

«Телефон довіри» херсонських аудиторів (0552) 6 36 28 є дієвим, незамінним та оперативним засобом для аналізу даних про ризикові операції у фінансово-господарській діяльності.

Сторінка 1 із 113

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.