Резервісти – надійний кадровий потенціал ЗСУ

Резервісти – надійний кадровий потенціал ЗСУВійськовими комісаріатами Херсонської області, відповідно до вимог Плану підготовки Збройних Сил України, продовжується робота щодо залучення військовозобов’язаних оперативного резерву першої черги до зборових заходів, які проводяться у визначених військових частинах.

В ході навчальних заходів, які триватимуть протягом місяця, вони мають змогу зустрітися зі своїми бойовими побратимами, удосконалити свої військові навички, отримати нову спеціальність, посаду, чергове військове звання, практично виконати стрільби з бойової зброї, стрибки з парашутом тощо.

Під час проведення зборів військовозобов’язані забезпечуються за рахунок Міністерства оборони України згідно діючих норм військовою формою одягу, харчуванням, спорядженням та достойним грошовим забезпеченням в залежності від військового звання та посади.

Командири військових частин високо оцінили майстерність, завзятість, наполегливість, патріотизм та високий рівень військової дисципліни військовозобов’язаних Херсонщини. За підсумками зборів велику кількість наших земляків було заохочено грамотами та подяками командувача оперативного командування «Південь», керівників органів державної влади та місцевого самоврядування, командирів військових частин, начальника Херсонського гарнізону. Кращим резервістам із числа рядового, сержантського та старшинського складу було запропоновано укласти контракт про проходження військової служби. Близько 30 осіб вже пристали на цю пропозицію.

Жителі Херсонщини пишаються своїми захисниками, впевнені, що вони здолають будь-якого підступного ворога, що посягне на нашу рідну землю!

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.