Вступай до Збройних Сил України!

Військова служба за контрактом

Грошове забезпечення

  • Гідне щомісячне забезпечення від 10200 грн.
  • Гарантоване підвищення грошового забезпечення у ході просування по службі.
  • Додаткова щомісячна виплата за участь в операції об’єднаних сил (ООС).
  • Після укладання першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода (в залежності від встановленого Урядом прожиткового мінімуму (ПМ) в розмірах
  • особам рядового складу – 8 розмірів ПМ;
  • особам сержантського і старшинського складу – 9 розмірів ПМ;
  • особам офіцерського складу – 10 розмірів ПМ.
  • Щорічна матеріальна допомога на оздоровлення.
  • Щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань.

Вже два місяці в Україні триває весняний призов на військову строкову службу. Згідно з указом Президента, весняний призов триватиме до червня. За даними Генштабу ЗСУ, у цей період буде призвано 14 246 осіб. Для Херсонщини ж, планове завдання становить 555 осіб. 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Бериславський районний  військовий комісаріат проводить відбір чоловіків та жінок на військову службу за контрактом до Збройних сил України (для чоловіків віком від 18 до 60 років, для жінок від 18 до 50 років). На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я, мають відповідну фізичну підготовку, пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби та не мали судимості за злочини середньої чи тяжкої важкості, мають вищу професійно-технічну або повну загальну середню освіту.

ПРОМОВЧАТИ - ГІРШЕ НІЖ ЗДАТИСЯ!

 Непрості умови нашого сьогодення та війна на Донбасі з окупантом показово довели, що командир зобов’язаний приймати відповідні рішення, які інколи суперечать вимогам чинного законодавства, але забезпечують виконання бойового завдання, збереження життя та здоров’я своїх підлеглих, що до речі є першим пріоритетом в арміях країн НАТО.

 А ось вирішувати правий він чи ні, може не кожен. Адже треба розуміти ступінь відповідальності та правильність прийняття рішення по кожному індивідуально.  А виносити вирок людям в погонах, якщо вони порушили трактування закону потрібно професійно. Тому питання появи військового правосуддя сьогодні стоїть, як ніколи, гостро.

В усі часи, за будь-яких умов, обов’язком кожного командира, незалежно від військового звання і посади, є недопущення загибелі підлеглих. Кожна втрата в бойових умовах – це велике горе і непоправима втрата для рідних і близьких. Ми схиляємо голови перед всіма, хто загинув  під час захисту своєї Батьківщини. Вічна їм слава і пам'ять.

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Положення про проходження громадянами України військової служби у ЗСУ, затвердженого Указом Президента України від 10.12.2008 року № 1153, що порядок призову і проходження військової служби за призовом осіб офіцерського складу встановлений наказом Міністерства оборони України від 10.04.2009 року № 170 «Про затвердження Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України» (далі — наказ МОУ № 170).

Військову службу за призовом осіб офіцерського складу впроваджено з метою допідготовки та перепідготовки офіцерів запасу за визначеними військовими спеціальностями, набуття ними практичного досвіду. Адже офіцери за призовом в обов’язковому порядку пройдуть тримісячну підготовку в навчальних центрах Збройних Сил України та після цього призначатимуться на первинні офіцерські посади до військових части, які не беруть участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Слід зазначити, що офіцери зазначеної категорії не залучатимуться до сил АТО без їхньої особистої згоди та укладання відповідного контракту.

Резервісти – надійний кадровий потенціал ЗСУВійськовими комісаріатами Херсонської області, відповідно до вимог Плану підготовки Збройних Сил України, продовжується робота щодо залучення військовозобов’язаних оперативного резерву першої черги до зборових заходів, які проводяться у визначених військових частинах.

В ході навчальних заходів, які триватимуть протягом місяця, вони мають змогу зустрітися зі своїми бойовими побратимами, удосконалити свої військові навички, отримати нову спеціальність, посаду, чергове військове звання, практично виконати стрільби з бойової зброї, стрибки з парашутом тощо.

Під час проведення зборів військовозобов’язані забезпечуються за рахунок Міністерства оборони України згідно діючих норм військовою формою одягу, харчуванням, спорядженням та достойним грошовим забезпеченням в залежності від військового звання та посади.

Командири військових частин високо оцінили майстерність, завзятість, наполегливість, патріотизм та високий рівень військової дисципліни військовозобов’язаних Херсонщини. За підсумками зборів велику кількість наших земляків було заохочено грамотами та подяками командувача оперативного командування «Південь», керівників органів державної влади та місцевого самоврядування, командирів військових частин, начальника Херсонського гарнізону. Кращим резервістам із числа рядового, сержантського та старшинського складу було запропоновано укласти контракт про проходження військової служби. Близько 30 осіб вже пристали на цю пропозицію.

Жителі Херсонщини пишаються своїми захисниками, впевнені, що вони здолають будь-якого підступного ворога, що посягне на нашу рідну землю!

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.