Виробництво електроенергії з біогазу починає динамічно розвиватися в Україні. Так, за рік біогазові потужності зросли на третину: із 34 МВт (21 установка) на кінець 2017 р. до 46 МВт (33 установки) на кінець 2018 року.

Особливо перспективним є виробництво біогазу із сміття. В Україні утворюється близько 10 млн тонн відходів щорічно та налічується майже 5,5 тисяч сміттєзвалищ.

Із одного полігону, де зібрано понад 1 млн тонн сміття, можна видобути біля 3 млн м3 у рік звалищного газу, який містить близько 50 % чистого біометану.

Питання виховання свідомих громадян та кадрів для суспільства завжди було важливим, а наразі набуває ще більшої актуальності.

Саме тому ТОВ «Техніка і технології» за підтримки голови обласної державної адміністрації проводить на Херсонщині й у інших областях України 4 конкурси для дітей віком від 4 до 12 років: «Намалюй свою мрію», Реалізуй намальовану мрію», «Посади дерево добра» і «Я – винахідник».

Метою організаторів конкурсів є запровадження благодійності у суспільстві (особливо, у системі виховання дітей змалечку, адже в цьому бачать перспективу на майбутнє).

29 вересня 2018 року в управлінні соціального захисту населення Бериславської районної державної адміністрації проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби (категорія “В”) – державного соціального інспектора управління соціального захисту населення Бериславської районної державної адміністрації Херсонської області, переможцем якого стала Ем Ірина Олександрівна, яка була єдиним кандидатом.

ПОСИЛАННЯ 

Бранці Кремля


karta_m

 
preview


Патронат над дитиною

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.