До складу об’єкта приватизації входять: адміністративна будівля площею 103 м², гараж площею 32 м², туалет та дві огорожі. Під’їзні шляхи мають асфальтове покриття, у пішохідній доступності розташований приватний житловий сектор.

Назва об'єкта: «Адмінбудівля (літ. А) площею 213,3 кв.м, туалет (літ. Б) та огорожа (№ 1,2,3)».

Адреса: Херсонська область, Бериславський район, м. Берислав, вул. 4-ї Гвардійської мехбригади, буд.26в

Балансоутримувач об’єкта: Управління Державної казначейської служби України у Бериславському районі Херсонської області

Характеристика об’єкта: Об’єкт являє собою адміністративну будівлю (літ. А) загальною площею 213,3 кв.м, туалет (літ. Б), огорожу №№ 1-3. Поблизу території, на якій знаходиться об’єкт, розташовані житлові будинки, автозаправка, декілька магазинів.

Адміністративна будівля (літ. А) є одноповерховою, має прямокутну проекцію в плані, виконана за безкаркасною конструктивною схемою та має кабінетну систему планування.

1. Об’єкт: двоповерхова адміністративна будівля літ. А площею 219,0 кв. м (реєстровий номер 22737830.1.ЛАЧБЮГ003), що перебуває на балансі Голопристанського міськрайонного  центру  зайнятості,  за   адресою:  Херсонська  обл.,   м. Гола  Пристань,  вул. 1 Травня, буд. 67.

Замовник: РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим  та м. Севастополі.

Платник: Комунальний заклад Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.

Запланована дата оцінки 31.05.2017.

1. Об’єкт: Частина приміщення площею 8,0 кв. м. на першому поверсі будівлі навчального корпусу № 1, що перебуває на балансі Херсонського національного технічного університету, за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе, 24.

Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.

Платник: ПВКФ «Ірина».

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.

Запланована дата оцінки 31.05.2017.

Реалізуючи політику нашої держави у сфері приватизації державного майна, Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (далі – Регіональне відділення) постійно проводить роботу по залученню інвесторів до управління підприємствами з корпоративними правами держави.

З метою забезпечення надходжень грошових коштів від приватизації  державного майна до Державного бюджету України та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2015 № 271 «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації у 2015-2017 роках», Регіональним відділенням проведено ретельну підготовку до продажу державного пакету   ПАТ «Червоний чабан» (далі - Товариство) та заходи щодо пошуку потенційного інвестора.

1. Об’єкт: Вбудовані нежитлові приміщення вірусологічної лабораторії загальною площею 33,6 кв. м на другому поверсі п’ятиповерхової будівлі, що перебуває на балансі ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» та знаходиться за адресою: м. Херсон, вул. Уварова, 3.

Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.

Платник: Приватне підприємство «Євротест 3000».

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.

Запланована дата оцінки 30.04.2017.

 Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі за 4 місяці 2017 року продовжено термін дії 36 договорів оренди державного майна та забезпечено надходження коштів від оренди у сумі 2,065 млн. грн, що становить 18,6 % планового завдання.

Протягом визначеного періоду укладено 27 нових договорів оренди, 12 з яких з бюджетними установами і 15 - з іншими суб’єктами господарювання, щомісячне надходження від орендної плати до державного бюджету за якими складає 28 336 грн. Також, по 2 договорам оренди, де орендодавцем виступає державне підприємство, погоджено розмір плати за оренду державного майна.

Об’єкт: Частина службового приміщення № 13 площею 7,0 кв. м  на першому поверсі будівлі (літ. А), що перебуває на балансі філії «Херсонський обласний автомобільно-учбовий комбінат» УДП «Укрінетравтосервіс» та знаходиться за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе, 46.

Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.

Платник: Фізична особа-підприємець Суворова Тетяна Миколаївна.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.

Запланована дата оцінки 30.04.2017.

Конкурс відбудеться в РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та  м. Севастополі за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, кімн. 225 о 14-й годині 22.05.2017, телефон для довідок (0552) 22 44 44.

Докладну інформацію щодо подання конкурсної документації опубліковано в газеті «Відомості приватизації» від 03.05.2017 року № 33 - 34 (1053 - 1054).

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.