ПОСИЛАННЯ

Херсонська ОДА

Урядовий портал

 

Відбулися установчі збори

14 квітня відбулися установчі збори для створення громадської ради. На початку голова райдержадміністрації Олександр Гомон окреслив завдання, які сьогодні є важливими в роботі громадської ради. Передусім, наголосив на тому, що громадська рада повинна бути містком між владою і населенням, вміти прислухатися до громадськості, донести її думку до влади.  «Хоча громадська рада є одним із різновидів консультативно-дорадчих органів при органі виконавчої влади, проте вона має певні суттєві відмінності порівняно з ними, - зазначив голова райдержадміністрації. По-перше, громадська рада виконує не лише консультативно-дорадчу функцію, а й покликана забезпечувати громадський контроль за діяльністю органу виконавчої влади у певних сферах. По-друге, вона формується на виборних засадах на основі добровільного виявлення бажання інститутів громадянського суспільства бути представленими в ній».

 На установчих зборах було обрано  членів громадської ради, куди ввійшли 8 представників інститутів громадянського суспільства.

 Головою громадської ради було обрано Олексія Чачібая, голову Спілки роботодавців, товаровиробників та підприємців  Бериславського району Херсонської  області.
 Вже на першому засіданні члени громадської ради обговорили ряд важливих питань, зокрема, щодо розробки та затвердження регламенту роботи ради, щодо планування подальшої роботи.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.