ПОСИЛАННЯ

Херсонська ОДА

Урядовий портал

 

Протокол №3 засідання Громадської ради при Бериславській районній державній адміністрації

Протокол№3

засідання Громадської ради при Бериславській районній державній адміністрації

м. Берислав                                                                 

19 липня 2019 року

09:00, зала засідань райдержадміністрації

Присутні члени громадської ради:

 1. Клипко Галина Степанівна, Бериславський районний комітет профспілки медичних працівників;
 2. Лозовий Михайло Вікторович, Бериславська районна організація Української Спілки Ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів);
 3. Проценко Борис Миколайович, голова Бериславського районного в Херсонській області осередку Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”
 4. Шаповалов Сергій Сергійович, громадська організаця “Відродження Берислава”.

Запрошені:

 1. Гомон Олександр Вікторович, голова районної державної адміністрації;
 2. Дробиш Ірина Анатоліївна, перший заступник голови районної держаної адміністрації;
 3. Юшко Тетяна Миколаївна, керівник апарату районної державної адміністрації;
 4. Кардава Север’ян Север’янович, головний лікар комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня”;
 5. Бородай Марина Саргіївна, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення комунального некомерційного підприємства “Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Бериславської районної ради;
 6. Шпитальна Юлія Володимирівна, заступник начальника, начальник відділу державних допомог управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;
 7. Гордійчук Оксана Юріївна, т.в.о. начальника управління економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації;
 8. Луков Микола Іванович, начальник відділу житлово-комунального госпо-дарства, містобудування та архітектури управління економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації;
 9. Бібік Людмила Михайлівна, директор  комунального закладу Бериславської районної ради “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”;
 10. Кальчик Ірина Федорівна, заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації, начальник бюджетного відділу;
 11. Шматов Сергій Володимирович, перший заступник голови Бериславської міської ради;
 12. Крамська Наталя Лук’янівна, адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг;
 13. Івченко Валерій Федорович, заступник голови громадської організації Херсонської Обласної Об’єднаної Козацької Паланки “Військо Запорозьке Низове”;
 14. Груша Любов Василівна, пенсіонерка, член Бериславської районної організації ветеранів України;
 15. Павлюченко Валентина Григорівна, пенсіонерка, член Бериславської районної організації ветеранів України;
 16. Вечірко Вікторія Василівна, спеціаліст відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату районної державної адміністрації, секретар Громадської ради.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про реконструкцію очисних споруд у м. Берислав
 2. Про будівництво комплексу по сортуванню побутових відходів у м. Берислав
 3. Про реконструкцію комунальної установи “Центральна районна лікарня” з будівництвом акушерсько-гінекологічного відділення
 4. Про будівництво приміщення для відділу з питань адміністративних послуг при Бериславській районній державній адміністрації
 5. Щодо зубопротезування учасників Бериславського осередку у Херсонській області Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”
 6. Інше

 

 1. Про реконструкцію очисних споруд м. Берислав

СЛУХАЛИ: Шматова С.В., першого заступника голови Бериславської міської ради, який зазначив, що очисні споруди міста Берислав не працюють уже протягом 16 років. За розпорядженням Кабміну України від 5 червня 2019 року № 430-р відбувся розподіл державної субвенції, за яким районний бюджет отримає 8,5 млн гривень державної субвенції на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності, зокрема на початок реконструкції очисних споруд міста Берислав. Даний розподіл субвенції винесено на розгляд Верховної Ради України. Загальна вартість реалізації проєкту становить 78 млн грн. В цю вартість входитиме повне відновлення каналізаційної системи міста: стоки надходитимуть на спеціально облаштовані фільтраційні поля через каналізаційні насосні станції. Також доповідач зазначив, що з бюджету Херсонської обласної ради вже виділено 1 млн грн, Бериславська міська рада на сесії міської ради, яка проходитиме 19 липня 2019 року о 13:00, прийме дану суму на баланс місцевого бюджету.

ВИСТУПИЛИ: Гомон О. В., голова районної державної адміністрації.

У своєму виступі він зазначив, в Мінекології затвердили дві черги фінансування даних робіт. Перша має пройти у 2019 році у розмірі 39 млн грн, наступна – ще 39 млн грн – у 2020 році.

ВИРІШИЛИ: Взяти до відома інформацію про стан виділення коштів на реконструцію очисних споруд у м. Берислав.

 

 1. Про будівництво комплексу по сортуванню побутових відходів у м. Берислав

СЛУХАЛИ:  Шматова С. В., першого заступника голови Бериславської міської ради. Доповідач зазначив, що за межами м. Берислав планується будівництво комплексу по сортуванню побутових відходів, який обслуговуватиме не тільки місцеву, а і селищну та сільські ради району. Загальна кошторисна вартість будівництва зазначеного об’єкта: 26 млн. 211 тис. грн (у цінах 2019 року). Надалі планується співпраця й з іншими районами. Роботою даного комплексу передбачено збір, транспортування та переробку твердих побутових відходів. Планується будівництво безвідходної лінії виробництва. Для цього вже розроблена та затверджена в Міністерстві екології України проєктно-кошторисна документація. Цей проект зараз знаходиться на розгляді в Кабінеті Міністрів України.

ОБГОВОРЕННЯ:

Проценко Б.М., голова Бериславського районного в Херсонській області осередку Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”:

 • Який підрядник займатиметься будівництвом даного заводу? Та чи передбачена закупівля транспорту для перевезення відходів?

Шматов С.В.:

- як тільки ми отримаємо кошти на фінансування даного проєкту, на платформі “Prozoro” буде оголошено конкурс за результатами якого визначатиметься компанія, яка займатиметься реалізацією комплексу. Проєктом не передбачені кошти для закупівлі транспорту для перевезення відходів.  

Кальчик І. Ф., заступник начальника фінансового управління, начальник бюджетного відділу:

- Скільки людей обслуговуватиме роботу комплексу?

Шматов С.В.:

 • На обслуговування даного комплексу планується введення 40 робочих місць.

Луков М. І., начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури управління економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації:

- Який об’єм сміття перероблятиме даний комплекс за рік?

Шматов С.В.:

 • 30 тис. тонн в рік – запланований обсяг переробки комплексом твердих паливних відходів.

ВИРІШИЛИ: Взяти до відома інформацію про будівництво комплексу по сортуванню побутових відходів у м. Берислав.

 

3.Про реконструкцію комунальної установи “Центральна районна лікарня” з будівництвом акушерсько-гінекологічного відділення.

СЛУХАЛИ: Кардаву С.С., головного лікаря комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня”. Він зазначив, що будівництво акушерсько-гінекологічного відділення на базі комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня” (корпус В) є актуальним для Бериславського району, так як наш район є центром Госпітального округу і буде обслуговувати породіль з чотирьох районів. У 2012 році реалізація проєкту потребувала 13 млн гривень, на сьогодні потрібно здійснити перерахунок необхідних витрат з урахуванням інфляції.

ВИРІШИЛИ: Взяти до відома інформацію про реконструкцію комунальної установи “Центральна районна лікарня” з будівництвом акушерсько-гінекологічного відділення.

 

 1. Про будівництво приміщення для відділу з питань адміністративних послуг при Бериславській районній державній адміністрації

СЛУХАЛИ: Гордійчук О.Ю., т.в.о. начальника управління економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації. Яка розповіла про можливість будівництва і отримання необхідного обладнання для ЦНАПу у м. Берислав за програмою “U-LEAD з Європою”. Центри надання адміністративних послуг дають змогу покращити та спростити доступ громадян до отримання послуг, зробити отримання послуг більш зручним для споживачів, що є необхідною передумовою створення сервісної держави. Для участі у програмі Бериславська міська рада має зібрати та подати всі необхідні документи.

ВИСТУПИЛИ: Шпитальна Ю.В., заступник начальника, начальник відділу державних допомог управління соціального захисту населення районної державної адміністрації:

 • Пропоную дану інформацію донести до депутатів Бериславської міської ради на наступній сесії міської ради, адже послуги, які надають ЦНАПи є платними і податки надходитимуть до районного бюджету, що позитивно впливатиме на динаміку розвитку економічної ситуації району.

ВИРІШИЛИ: Представникам управління економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації донести роз'яснювальну інформацію щодо важливості будівництва ЦНАПу у місті; забезпечити протягом 2019 року виготовлення необхідної проєктно-кошторисної документації. 

 

 1. Щодо зубопротезування учасників Бериславського осередку у Херсонській області Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”.

СЛУХАЛИ: Проценка Б. М., голову Бериславського районного в Херсонській області осередку Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”.

Він зазначив, що до нього, як до голови даної громадської організації, від учасників цієї організації надходять звернення щодо можливості пільгового зубопротезування.

ВИСТУПИЛИ: Дробиш І. А., перший заступник голови районної державної адміністрації, яка внесла пропозицію наступного змісту: Проценку Б. М. направити до Бериславської районної державної адміністрації офіційний лист-звернення з проханням виділити кошти з районного бюджету на зубопротезування  учасників вищезазначеної громадської організації.

ВИРІШИЛИ: Проценку Б. М. підготувати офіційний лист з проханням виділити кошти з районного бюджету на зубопротезування учасників Бериславського осередку у Херсонській області Всеукраїнської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” з підкріпленням необхідного пакету документів для здійснення даної процедури.

 1. Інше

Крім цього, у режимі діалогу обговорювались питання щодо проведення робіт на дорогах у межах району та процес децентралізації в Херсонській області та в Україні в цілому.

 

Голова Громадської ради при

Бериславській районній державній

адміністрації                                                О.Г.Чачібая                    ______________    

 

 

Секретар Громадської ради                       В.В.Вечірко                   _______________                      

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.