ПОСИЛАННЯ

Херсонська ОДА

Урядовий портал

 

На Херсонщині відбувся І Форум Громадських рад області

На Херсонщині відбувся І Форум Громадських рад області30 травня, в облдержадміністрації обговорили завдання, проблеми й виклики, які супроводжують діяльність громадських рад при органах виконавчої влади Херсонщини.

Форум громадських рад Херсонської області відбувся вперше. Його організатори - громадська рада при облдержадміністрації за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ОДА. На форумі розглядалися актуальні проблеми і питання, які відповідають вимогам часу і суспільно-політичній ситуації. 

Привітав присутніх заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан, який наголосив, що цей Форум чудовий майданчик для спілкування, обміну досвідом, реалізації спільних проектів.

«Влада відкрита та готова до конструктивного діалогу з громадськістю. Ми прекрасно розуміємо, що без підтримки з боку суспільства, без публічного діалогу і зворотного зв’язку наші дії не матимуть потрібного ефекту. Ініціативи влади не будуть реалізовані, якщо громадськість їх не розуміє і не сприймає. Хочу наголосити, що ми повністю готові до співпраці. І хотілось би, щоб громадськість не тільки висловлювала критичні зауваження, вказувала на існуючі проблеми, але й пропонувала конкретні шляхи їх розв’язання. Тільки разом, спільними зусиллями, за умови ефективної співпраці, ми зможемо подолати всі перешкоди», - підкреслив Вадим Чабан.

За словами Ірини Зорі, Громадська рада при Херсонській ОДА, яку вона очолює, за останній рік співпраці з владою вийшла на якісний та новий етап. Вона подякувала керівництву області за підтримку, продуктивну та активну працю, конструктивну позицію з усіх питань, що виносилися для обговорення з громадськістю та висловила надію на взаєморозуміння і подальшу плідну співпрацю.

Після обговорення нагальних питань було підписано Меморандум та Угоду про співпрацю між громадськими радами обласної та районних державних адміністрацій, метою яких є взаємодія та взаємодопомога для отримання позитивного результату в реалізації повноважень всіх сторін.

Нагадаємо, що участь у форумі взяли керівники громадських рад Херсонщини, члени громадської ради при ХОДА, керівники Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради, районних  адміністрацій, районних рад, представники ОТГ, селищних, сільських рад. У засіданні також взяв участь голова Громадської ради при Бериславській районній державній адміністрації Олексій Чачібая. 

За інформацією Херсонської обласної державної адміністрації

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.