ПОСИЛАННЯ

Херсонська ОДА

Урядовий портал

 

Проведено установчі збори та перше засідання Громадської ради при Бериславській районній державній адміністрації

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні, 03 травня 2019 року, під головування першого заступника голови районної державної адміністрації Ірини Дробиш за участю представників інститутів громадянського суспільства проведено установчі збори по утворенню Громадської ради при Бериславській районній державній адміністрації, яка створюється з метою участі громадськості в управлінні державними справами, контролю діяльності та ефективної взаємодії з органами виконавчої влади району.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Головним питанням порядку денного було обрання членів Громадської ради, яка функціонуватиме як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган при райдержадміністрації наступні два роки.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Одразу після установчих зборів було проведено перше засідання новоутвореного колегіального органу на якому головою Громадської ради обрали Олексія Чачібаю. Також учасники засідання затвердили нормативно-правові документи, якими керуватимуться у своїй діяльності – Положення та Регламент Громадської ради.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.