ПОСИЛАННЯ

Херсонська ОДА

Урядовий портал

 

Протокол № 2 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації

ПРОТОКОЛ № 2

засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при районної державній адміністрації

 

28 березня 2019року

14.00

Районна державна адміністрація

(2-й поверх, зала засідань)

                                                                       Площа Перемоги, 2, м.Берислав

 

У засіданні взяли участь:

- члени ініціативної групи: присутні (за списком – 6)

Дробиш Ірина Анатоліївна (перший заступник голови райдержадміністрації),

Мечик Тетяна Олександрівна (головний спеціаліст відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації), Вечірко Вікторія Василівна (спеціаліст відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації), Тертична Ірина Олександрівна (голова Бериславської районної організації профспілки працівників освіти і науки України), Ткаченко Олександр Миколайович (голова громадської організації “Об’єднання воїнів-учасників антитерористичної операції на Сході України “Тризуб”), Чачібая Олексій Григорович (голова Громадської ради при районній державній адміністрації)

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

  1. Про проведену роботу ініціативною групою.
  2. Про уточнення дати і часу проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації.
  3. Затвердження питань порядку денного установчих зборів.
  4. Різне

         .

1.СЛУХАЛИ: Про проведену роботу ініціативною групою.

 

ВИСТУПИЛИ:

Мечик Т.О., повідомила, що з метою забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконаної влади, здійснення громадського контролю за їх діяльністю, оновлення складу громадської ради при райдержадміністрації в Бериславському районі з 28 березня по 26 квітня триває прийом документів від ІГС до участі в установчих зборах з формування  нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

Цей консультативно-дорадчий орган при органі виконавчої влади дозволяє залучити найактивнішу частину громадськості до вирішення проблем, які постають в процесі державного управління. Новообрана громадська рада обирається строком на два роки і буде діяти протягом 2019-2021 рр.

Робота ініціативної групи була направлена на проведення широкої інформаційної кампанії задля інформування громадськості про наміри РДА формування нового складу громадської ради. Було передбачено інформування громадськості через ЗМІ через офіційний веб-сайт райдержадміністрації, тематичні Інтернет розсилки на районні установи, організації, за допомогою телефону, особисто. Забезпечено прийом документів від ІГС для участі в установчих зборах.

 

ВИРІШИЛИ:

Роботу ініціативної групи визнати задовільною

Голосували:

За - одностайно.

 

ІІ СЛУХАЛИ: Про уточнення дати, часу та місця проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації

 

ВИСТУПАЛИ: Вечіркр В.В., секретар ініціативної групи, яка повідомила, що попередньо на першому засіданні ініціативної групи було запропоновано установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при райдержадміністрації провести 03 травня 2019 року о 15.00 в залі засідань райдержадміністрації.

 

ВИРІШИЛИ:

 Затвердити дату, час та місце проведення установчих зборів. Установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при райдержадміністрації відбудуться 03 травня 2019 року о 15.00 в залі засідань райдержадміністрації. Початок реєстрації учасників зборів з 14.30.

 

Голосували:

За - одностайно.

 

ІІІ СЛУХАЛИ: Про затвердження питань порядку денного установчих зборів.

ВИСТУПАЛИ: Мечик Т.О. зупинилась на основних напрямках порядку проведення Зборів: - обираються головуючий та секретар;- обирається лічильна комісія;- затверджується порядок денний;- затверджується регламент Зборів;- представляється інформація ініціативної групи про проведену роботу з підготовки зборів для обрання громадської ради;- визначається кількість членів громадської ради на наступні два роки;- обираються члени громадської ради на наступні два роки;- вирішуються інші питання в межах компетенції Зборів.

Головуючий на зборах є уповноважений представник ініціативної групи або особа, обрана членами установчих зборів.

Орієнтовний перелік питань порядку денного установчих зборів, який буде остаточно затверджено учасниками установчих зборів було обговорено членами ініціативної групи.

Вечірко В.В. зазначила, що за пропозицією учасників установчих зборів до порядку денного можуть бути внесені й інші питання. Рішення про включення тих чи інших питань до порядку денного приймається простою більшістю зареєстрованих учасників установчих зборів.

 

ВИРІШИЛИ Затвердити орієнтовний порядок денний Зборів.

  1. Вступне слово першого заступника голови райдержадміністрації, керівника ініціативної групи Ірини Дробиш.
  2. Обрання робочих органів зборів (голова зборів, секретар, лічильна комісія).
  3. Затвердження порядку денного Зборів

4.Затвердження регламенту проведення установчих зборів

5.Представлення інформації ініціативної групи про проведену роботу з підготовки до установчих зборів для обрання громадської ради.

6.Встановлення граничної чисельності членів громадської ради на 2019-2021 роки.

  1. Проведення виборів до громадської ради. Обрання членів громадської ради на наступні два роки.
  2. Інше

 Голосували:

За - одностайно

 Різне

ВИРІШИЛИ наступне засідання провести після закінчення терміну прийняття документів від громадських організацій 03 травня на якому переглянути документи і затвердити список учасників установчих зборів.

 

 

Голова ініціативної групи                                                                                  І.ДРОБИШ

 

Секретар ініціативної групи                                                                              В.ВЕЧІРКО

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.