ПОСИЛАННЯ

Херсонська ОДА

Урядовий портал

 

Протокол № 1 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації

ПРОТОКОЛ № 1

засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при районної державній адміністрації

 

06 березня 2019 року

14.00

Районна державна адміністрація

(2-й поверх, зала засідань)

                                                                       Площа Перемоги,2, м.Берислав

 

У засіданні взяли участь:

- члени ініціативної групи: присутні (за списком – 6)

Дробиш Ірина Анатоліївна (перший заступник голови райдержадміністрації),

Мечик Тетяна Олександрівна (головний спеціаліст відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації), Вечірко Вікторія Василівна (спеціаліст відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації), Тертична Ірина Олександрівна (голова Бериславської районної організації профспілки працівників освіти і науки України), Ткаченко Олександр Миколайович (голова громадської організації “Об’єднання воїнів-учасників антитерористичної операції на Сході України “Тризуб”), Чачібая Олексій Григорович (голова Громадської ради при районній державній адміністрації)

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

  1. Про обрання робочих органів установчих зборів.
  2. Про організацію роботи ініціативної групи..

3.Про затвердження змісту повідомлення ініціативної групи щодо проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

  1. Різне.

 

1.СЛУХАЛИ: Про обрання робочих органів установчих зборів.

Вступне слово головного спеціаліста відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату районної державній адміністрації Мечик Т.О., яка ознайомила присутніх з основними вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»(зі змінами), запропонувала проголосувати за використання у роботі ініціативної групи наступного правила: її засідання вважається правомочним, якщо у ньому беруть участь не менше половини членів від загального складу ініціативної групи, рішення є чинним, якщо за нього проголосувала більшість присутніх на засіданні членів, у разі рівного розподілу голосів, вирішальним є голос голови ініціативної групи. Мечик Т.О., запропонувала кандидатуру  Дробиш І.А., першого заступника голови райдержадміністрації у якості голови ініціативної групи.

 

Вечірко В.В., спеціаліста відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації  у якості секретаря ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

 

 ВИРІШИЛИ:

  1. Обрати Дробиш Ірину Анатоліївну, першого заступника голови райдержадміністрації, головою ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

 

Голосували:

За - одностайно.

 

ВИРІШИЛИ:

  1. Обрати Вечірко Вікторію Василівну головного спеціаліста відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, секретарем ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації.

 

Голосували:

ЗА- одностайно

 

.ІІ.СЛУХАЛИ: Мечик Т.О. Про організацію роботи ініціативної групи.

 

ВИСТУПИЛИ:

Мечик Т.О., яка ознайомила із головними завданнями ініціативної групи та термінами їх виконання та запропонувала розглянути план роботи. Запропонувала, починаючи з 07 березня  поточного року прийом документів на базі райдержадміністрації в кабінеті 13 та підготувати зразки документів, необхідних для участі в установчих зборах.

 

ВИРІШИЛИ:

Затвердити план роботи ініціативної групи. Доручити Мечик Т.О. підготувати відповідні зразки документів, для прийому документів від кандидатів у члени складу Громадської ради при обласній державній адміністрації.

 

Голосували:

За - одностайно.

 

ІІІ.СЛУХАЛИ: Дробиш І.А. Про затвердження змісту повідомлення ініціативної групи щодо проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

 

ВИСТУПИЛИ:

Мечик Т.О., головний спеціаліст відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадміністрації, яка повідомила, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада  2010 року                № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (зі змінами) не пізніше, ніж за 30 календарних днів до проведення установчих зборів в обов’язковому порядку оприлюднюється на офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб підготовлене ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи.

 

Тертична І.О. запропонувала затвердити наступний проект тексту повідомлення про формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації:

ОГОЛОШЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Бериславській районній державній адміністрації

У зв’язку із закінченням у березні 2019 року терміну повноважень діючої  Громадської ради при Берислаській районній державній адміністрації та з метою забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади, здійснення громадського контролю за їх діяльністю, в Бериславському районі розпочато процедуру формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Запрошуємо представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, для подачі заявок для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при Бериславській  районній державній адміністрації.

Громадська рада при Бериславській  районній державній адміністрації створена та діє відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від  03 листопада 2010 року №996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.

Громадська рада є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю райдержадміністрації, налагодження ефективної взаємодії райдержадміністрації з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

 З метою забезпечення більш ефективної участі громадян в управлінні державними справами, приведення складу громадської раду у відповідність до нових очікувань та вимог суспільства   розпочато процес підготовки до проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

28 лютого 2019 року  утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при райдержадміністрації у складі 5 осіб.

Формування складу проводиться відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.

Для участі в установчих зборах, ініціативній групі з підготовки та проведення установчих зборів подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

– рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інститут громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

– копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

– дозвіл на обробку персональних даних;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності);

– відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону. 

Документи для участі в установчих зборах необхідно подати до 23 квітня 2019 року представнику ініціативної групи Мечик Тетяні Олександрівні за адресою: м.Берислав, пл.Перемоги, 2;  каб.№13.

Фото та іншу інформацію в електронній формі просимо направляти на eлектронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

 

ВИРІШИЛИ:

Затвердити повідомлення ініціативної групи щодо проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації. Повідомлення розмістити на сайті райдержадміністрації та в місцевих ЗМІ у визначений планом роботи термін.

 

Голосували:

За - одностайно.

 

Голова ініціативної групи                                                                                  І.ДРОБИШ

 

Секретар ініціативної групи                                                                             В.ВЕЧІРКО

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.