ПОСИЛАННЯ

Херсонська ОДА

Урядовий портал

 

У зв’язку із закінченням у березні 2019 року терміну повноважень діючої  Громадської ради при Берислаській районній державній адміністрації та з метою забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади, здійснення громадського контролю за їх діяльністю, в Бериславському районі розпочато процедуру формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Запрошуємо представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, для подачі заявок для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при Бериславській  районній державній адміністрації.

14 квітня відбулися установчі збори для створення громадської ради. На початку голова райдержадміністрації Олександр Гомон окреслив завдання, які сьогодні є важливими в роботі громадської ради. Передусім, наголосив на тому, що громадська рада повинна бути містком між владою і населенням, вміти прислухатися до громадськості, донести її думку до влади.  «Хоча громадська рада є одним із різновидів консультативно-дорадчих органів при органі виконавчої влади, проте вона має певні суттєві відмінності порівняно з ними, - зазначив голова райдержадміністрації. По-перше, громадська рада виконує не лише консультативно-дорадчу функцію, а й покликана забезпечувати громадський контроль за діяльністю органу виконавчої влади у певних сферах. По-друге, вона формується на виборних засадах на основі добровільного виявлення бажання інститутів громадянського суспільства бути представленими в ній».

 На установчих зборах було обрано  членів громадської ради, куди ввійшли 8 представників інститутів громадянського суспільства.

 Головою громадської ради було обрано Олексія Чачібая, голову Спілки роботодавців, товаровиробників та підприємців  Бериславського району Херсонської  області.
 Вже на першому засіданні члени громадської ради обговорили ряд важливих питань, зокрема, щодо розробки та затвердження регламенту роботи ради, щодо планування подальшої роботи.

 

Установчі збори громадської ради відбудуться при Бериславській районній державній адміністрації 14 квітня в залі засідань райдержадміністрації,  за адресою пл.Перемоги, 2. Початок зборів о 14:00, початок реєстрації о 13:45( при собі мати документ, що засвідчує особу).

про початок прийому документів представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для формування складу громадської ради при райдержадміністрації

Громадська рада при Бериславській  районній державній адміністрації створена та діє відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від  03 листопада 2010 року №996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.

Громадська рада є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю райдержадміністрації, налагодження ефективної взаємодії райдержадміністрації з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.