Автобуси легальних пасажирських перевізників планують маркувати QR-кодамиУ Херсонській області автобуси внутрішньообласних перевезень, які працюють легально, планують маркувати QR-кодами. Про це під час засідання Громадської ради повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

На Херсонщині відбувся І Форум Громадських рад області30 травня, в облдержадміністрації обговорили завдання, проблеми й виклики, які супроводжують діяльність громадських рад при органах виконавчої влади Херсонщини.

Форум громадських рад Херсонської області відбувся вперше. Його організатори - громадська рада при облдержадміністрації за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ОДА. На форумі розглядалися актуальні проблеми і питання, які відповідають вимогам часу і суспільно-політичній ситуації. 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні, 03 травня 2019 року, під головування першого заступника голови районної державної адміністрації Ірини Дробиш за участю представників інститутів громадянського суспільства проведено установчі збори по утворенню Громадської ради при Бериславській районній державній адміністрації, яка створюється з метою участі громадськості в управлінні державними справами, контролю діяльності та ефективної взаємодії з органами виконавчої влади району.

УСТАНОВЧІ ЗБОРИ Громадської ради при  районній державній адміністрації відбудуться 03 травня 2019 року в залі засідань райдержадміністрації. 

 Початок зборів о 10:00, початок реєстрації о 09:30. 

У зв’язку із закінченням у березні 2019 року терміну повноважень діючої  Громадської ради при Берислаській районній державній адміністрації та з метою забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади, здійснення громадського контролю за їх діяльністю, в Бериславському районі розпочато процедуру формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Запрошуємо представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, для подачі заявок для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при Бериславській  районній державній адміністрації.

14 квітня відбулися установчі збори для створення громадської ради. На початку голова райдержадміністрації Олександр Гомон окреслив завдання, які сьогодні є важливими в роботі громадської ради. Передусім, наголосив на тому, що громадська рада повинна бути містком між владою і населенням, вміти прислухатися до громадськості, донести її думку до влади.  «Хоча громадська рада є одним із різновидів консультативно-дорадчих органів при органі виконавчої влади, проте вона має певні суттєві відмінності порівняно з ними, - зазначив голова райдержадміністрації. По-перше, громадська рада виконує не лише консультативно-дорадчу функцію, а й покликана забезпечувати громадський контроль за діяльністю органу виконавчої влади у певних сферах. По-друге, вона формується на виборних засадах на основі добровільного виявлення бажання інститутів громадянського суспільства бути представленими в ній».

 На установчих зборах було обрано  членів громадської ради, куди ввійшли 8 представників інститутів громадянського суспільства.

 Головою громадської ради було обрано Олексія Чачібая, голову Спілки роботодавців, товаровиробників та підприємців  Бериславського району Херсонської  області.
 Вже на першому засіданні члени громадської ради обговорили ряд важливих питань, зокрема, щодо розробки та затвердження регламенту роботи ради, щодо планування подальшої роботи.

 

Установчі збори громадської ради відбудуться при Бериславській районній державній адміністрації 14 квітня в залі засідань райдержадміністрації,  за адресою пл.Перемоги, 2. Початок зборів о 14:00, початок реєстрації о 13:45( при собі мати документ, що засвідчує особу).

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.