Торгова марка «Дем'янович»

Торгова марка «Дем'янович»

Директор –  Червєнков Георгій Дем’янович

 Компанію ФОП Червєнков Г.Д. засновано в 2002 році.

Основне завдання підприємства: «Забезпечити людей смачною, корисною, доступною за ціною сільськогосподарською продукцією».

Напрямком діяльності підприємства є реалізація бакалейної продукції під власною маркою «Дем’янович», а також широкий асортимент склобанок для промислових та власних потреб.

dzНа протязі декількох років компанія випустила на ринок соки в склобанці і склопляшці виготовлених з натуральних фруктів, без застосування барвників і консервантів (найбільш затребуваний «Сік березовий з цукром» і «Сік березовий з часточками лимона» а також «Сік яблучний», «Сік яблучно полуничний», «Сік яблучно виноградний», «Сік яблучно гранатовий», «Сік яблучно вишневий», «Сік яблучний з м’якоттю», «Сік абрикосовий», «Сік персиковий» ТМ «Дем’янович»), а також повидло та згущене молоко.

ucyezh

27

28

Крім соків, підприємство успішно реалізує: зелений горошок, томатну пасту, квасолю в томатному і ніжному соусі, консервовані огірки і томати, різні салати та інші види продукції.

Підприємство було відзначено золотою медаллю Міністерства аграрної політики та продовольства України в номінації «Квасоля в томатному соусі» в рамках участі у наймасштабнішій виставці агропромислового комплексу – 28 Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО 2016», яка проходила з 08 по 11 червня 2016 року на території Національного Комплексу «Експоцентр України» у м. Києві.

30

Консервація торгової марки «Дем’янович» проводиться за класичною технологією – без використання синтетичних консервантів, барвників, ароматизаторів, ГМО. Важливу роль відіграє і використання у виробництві найбільш екологічної тари – скляної банки.

ТМ «Дем’янович» включає в себе також м’ясну групу (представлену різними видами тушонки) і солодку групу (повидло, карамелізоване молоко).

Продукція компанії представлена в усіх регіонах України – в лінійному роздробі, на оптових і роздрібних ринках. Поставка продукції в регіони України здійснюється за прямими поставками зі складу до покупця. Компанія працює над розвитком продажів – через відділення пошти і бюджетні організації.

45

909291

 Адреса підприємства: м.Херсон, вул.Привокзальна,12

Тел. +38 098  315 77 99;  +38 050 315 77 99
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.