У Одрадокам’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відкрито меморіальну дошку загиблому герою

21 грудня  2015 року у  Одрадокам’янській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  відбувся мітинг-реквієм, присвячений відкриттю меморіальної дошки  Петру Кривоусу, учню цієї школи, учаснику АТО, який загинув 31 липня 2015 року поблизу селища Курахове  Донецької області, захищаючи територіальну цілісність України.

Мітинг-реквієм проведено за участі керівництва області та району, бойових побратимів, небайдужої громадськості, односельців.

Загиблий військовослужбовець служив у  28 окремій механізованій бригаді (водієм-механіком розвідувального взводу 2 механізованого батальону).

Олександр Мандра, перший заступник голови районної державної адміністрації звернувся до присутніх зі словами: “Сьогодні багато земляків бере участь  у  неоголошеній війні  на Сході нашої держави, яка забрала не одне життя  воїнів, які не вагаючись стали на захист рідної Батьківщини. Життя Петра Кривоуса завжди буде прикладом для односельців, бо вдивляючись в обличчя загиблого Героя, усвідомлюємо, що Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів”.

Павло Гавриш, начальник управління внутрішньополітичної діяльності Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації у своєму зверненні до присутніх наголосив, що Петро загинув,  захищаючи свою землю. Але світла пам’ять про Героя - назавжди залишиться з нами.

До родини та односельців загиблого Героя зі  словами подяки за сина, чоловіка, батька та справжнього воїна звернувся Олег Баркаренко та наголосив, що героїзм Петра Кривоуса вчитиме майбутні покоління школярів таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов і вірність.

Пам’ять героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.

Бериславщина завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і  цілісність України.

Довідка: Меморіальну дошку встановлено за сприяння громадського діяча, херсонця: Олега Баркаренка.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.